Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon da 1.2 Tsi devri başladı

hayırlı uğurlu olsun.. :)

1,6 8v motor seneler önce kalkmalıydı çok geç kalındı.

eee bizimkileri atalım çöpe o zaman emre bizim motorların sesi yeter üstad:D:D:D

benzin faturaları seni gençleştiriyor sanırım abi :D

biz yaşlıyız kardeşim bize sesi yeter:D

reis ne isterler şu 1.6 lardan enaz 300000 km gider bizim motorlear sorunsuz tsı ları görüyoruz 60000 den sonra turbo sorunları ıvırları zıvırları hemde bana görede yok 1.4 1.6 tokatlar valla ben her zaman açığım yürümeye 1.4 lerle sanki 1.6 lardan az yakıo ben 1.6 la yok yavaş giyo 835 km yol gittim uzun yolda bence bunların yaptığı namkörlük bizde 1.6 lar varken herkes gıpdayla bakıyordu şimdi yok yavaş gidiyo yok çok benzin yakıyo yanlış yanlış şeyler neyse reis inşallah bi işim çıkmazsa gelicem kütahya ya

bırak 1,4 ü bundan sonra tsi ın 1,2 sinin bile rakibi olamayacak kadar vasat motoru bu kadar yerlere göklere sığdırmayın :)

bu arada 300 bn km az bir ömürdür. :) benim toledo şuan 290 bn kmde :D

bırak 1,4 ü bundan sonra tsi ın 1,2 sinin bile rakibi olamayacak kadar vasat motoru bu kadar yerlere göklere sığdırmayın :)

bu arada 300 bn km az bir ömürdür. :) benim toledo şuan 290 bn kmde :D
Tsi 'ını da görücez Emre bakalım 290 bine gelecekmi oda böyle Toledo gibi tık demedn:D:D:D

Geri
Üst Alt