Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Leon Cupra R World Champion Edition

zero

Kayıtlı Üye
Sadece 200 adet üretilecek olan yeni Seat Leon Cupra, İsviçre’de 44,900 Frank’tan başlayan fiyatlarla satılacak. Motor gücü ile özellikle dikkat çeken otomobil, standart versiyondan 45 beygir gücü daha güçlü motoru ile 310 beygir gücünde. Otomobil 2.0 litrelik TSI motora sahip.

Berkay dediğim versiyon buydu yavru.. :)

sadece 400 tane olucakmış..Cupra R310 WCE..

bu araçları neden yerden bu kadar yüksek yaparlar onu hiç anlamıyorum...motor özellikleri güzel fiyatı ise isviçre için iyi bize buraya gelmez zaten gelse bu fiyatta da durmaz

yoksa 200 tane miydi.. :D :D

bu araçları neden yerden bu kadar yüksek yaparlar onu hiç anlamıyorum...motor özellikleri güzel fiyatı ise isviçre için iyi bize buraya gelmez zaten gelse bu fiyatta da durmaz

19".. :)

Yerden yüksek olması TR için iyi bir özellik, bu yola tümsek mantığını icad eden zihniyeti her tümsek geçişimde aşırı sevgiyle anmaya devam ediyorum. Geçen Gebze plastikçilerde son anda farkettiğim uyarı levhasız tümsekten geçerken nerdeyse tekerlekler yerden kesildi ucuz atlattık altını vurmadık. eğer yay falan olsaydı sanırım şu anda araca binemiyor olacaktım. TR'deki bu mantık değişmediği sürece leylek gibi araçlara hiç bir zaman kötü gözle bakamam.

buraya gelmez gelse bile dünyanın parasıdır o kadar para verilmez buna.

fuara belki getirirler, canlı canlı görmek kısmet olur inşallah.

Yerden yüksek olması TR için iyi bir özellik, bu yola tümsek mantığını icad eden zihniyeti her tümsek geçişimde aşırı sevgiyle anmaya devam ediyorum. Geçen Gebze plastikçilerde son anda farkettiğim uyarı levhasız tümsekten geçerken nerdeyse tekerlekler yerden kesildi ucuz atlattık altını vurmadık. eğer yay falan olsaydı sanırım şu anda araca binemiyor olacaktım. TR'deki bu mantık değişmediği sürece leylek gibi araçlara hiç bir zaman kötü gözle bakamam.

o tümzek ve çukurlarda ben 3 amortisör 1 lastik kaybettim..bana 4 yeni amortisöre ve 4 yeni lasitğe mal oldu..yay ve jant ince yanak yüzünden

yoksa 200 tane miydi.. :D :D

19".. :)

yiğit eve 19'' yükseltiyor yaylar düşürüyor demek istediğim..tren gibi duruyor olması yani bu sistemi oturturken biraz daha poscheye lamboya baksalar aynısını yapmasınlar sadecearaba alçak olsun..aksamları ona göre yerleştirsinler ..tabi bu benim zevkim kendime göre konuşuyorum..gene 19'' olsun..şu tamponlar marş lar daha yere yakın olsun..

evet türkiye yolları için leylek iyi o da ayrı bir konu...:D

diyelim ki bu arac scw den birinin eline geçti..kim buna birşey yapmadan biner..birilerimiz hemen bi coil ile başları gibime geliyor

zaten cuprada böyle oluyor

Geri
Üst Alt