Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Cd Çalar

abdullah.koc

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Eski kasa leon için orjinal cd çalar (AURA CD2) arıyorum.

Buldum bir tane, fakat fiyat çok yüksek. Ama yinede bir konuşun isterseniz fiyatı düşer belki..

Başka hiç bir yerde bulamadım..

ORJİNAL AURA CD ÇALAR VW AUDI SEAT YEDEK PARÇA - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 43876650

Merhaba Birkan Bey,
Öncelikle zahmet edip aradığınız için teşekkür ederim.
Bu ilan sahibi ile önceden görüşmüştüm. Bana satıldı diye cevap verdi. Tekrar ilana çıktılar tekrar mesaj attım yine satıldı dedi :)
Madem satıldı neden hala ilanı tutuyorsun o zaman diye mesaj attım cevap gelmedi :)
Biraz garip bir satıcı kendisi.

Tekrar teşekkürler.

Rica ederim ne demek,

Epey aradım sadece bu çıktı ve başka bulamadım epey araştırmama rağmen.

2009'da 2010'da da alınık Aura CD2 cd çalar tipinde konular var başka forumlarda. Çok nadir rastlanıyor anladığım kadarıyla yani biraz şans işi. Sizde anladığım kadarıyla orjinallikten yanasınız :) Önceden satan 2 kişiye rastladım. 200 TL'ye satılık olduğu yazıyordu, pazarlıkta biraz daha altına vermişlerdir diye düşünüyorum aklınızda olsun.

Şahsi fikrim aracınıza şöyle usb girişide olan güzel bir MP3 çalar alın.

Eğer olurda orjinal teyp düşerse, elinizdeki mp3 çaları satıp orjinal olanı takarsınız..

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat ama "Pioneer 2300 UBB" aldık dün arkadaşıma, oldukça memnun dünden bugüne :)

Rica ederim ne demek,

Epey aradım sadece bu çıktı ve başka bulamadım epey araştırmama rağmen.

2009'da 2010'da da alınık Aura CD2 cd çalar tipinde konular var başka forumlarda. Çok nadir rastlanıyor anladığım kadarıyla yani biraz şans işi. Sizde anladığım kadarıyla orjinallikten yanasınız :) Önceden satan 2 kişiye rastladım. 200 TL'ye satılık olduğu yazıyordu, pazarlıkta biraz daha altına vermişlerdir diye düşünüyorum aklınızda olsun.

Şahsi fikrim aracınıza şöyle usb girişide olan güzel bir MP3 çalar alın.

Eğer olurda orjinal teyp düşerse, elinizdeki mp3 çaları satıp orjinal olanı takarsınız..

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat ama "Pioneer 2300 UBB" aldık dün arkadaşıma, oldukça memnun dünden bugüne :)

Merhaba,
Dediğiniz gibi orjinalciyim :) Başka bir teyp düşündüm fakat, ölçüler aynı olmadığı için kenarlar boşluk oluyor. Çerçeve ile kapanıyor ama simetre hastası olduğum için pek düşünmüyorum :)

Almanyadan ebay den buldum. Kuzenim yakın zamanda Almanyadan gelecek ve gelirken getirecek kısmet olur ise

Öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt