Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon ayna

arthur

Kayıtlı Üye
kardeş lerim az önce aynamın dış beyaz olan kabı kırıldı bunlar takım halin demi yoksa sadece beyaz kısım satılır mı ya

Fuarde sadece o kısımlar rengarenk sergileniyordu servistede satarlar heralde sormak lazim

Fuarde sadece o kısımlar rengarenk sergileniyordu servistede satarlar heralde sormak lazim
evet servise sordum boyasız astarlı geliyomuş bunlar sonradan boyanıyomuş 100 lira dediler acaba alsak ken dimiz tajabilir miyiz ya:confused::confused:

evet servise sordum boyasız astarlı geliyomuş bunlar sonradan boyanıyomuş 100 lira dediler acaba alsak ken dimiz tajabilir miyiz ya:confused::confused:

komple ayna olunca alyan varsa takabiliyorsun geçen sene sol tarafdan aracıma sürttüklerinde , aynanın değeri 250 lira küsürdü dışardan çıkma bir arabadan 50 liraya almıştım uygun alyan oldukdan sonra komple olarak takılıp çıkartılıyor ama böyle aynanın yarı parçası nasıl takılıyor tam bilmiyorum

tek kapak olarak satılıyor internetten ararsan 50 60 tl fiyatları var renk ve krom şeçenekleri var diye biliyorum :) ama takılış olayını bilmiyorum

Geri
Üst Alt