Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon aracımın farlarını fr dönüştürmek?

Negatif

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere 2015 model Seat Leon 1.2 TSI Style Dsg araca sahibim yalnız aracım fr paket değil bunu fr çevirebilme şansım varmı varsa ne kadar çevrilebiliyormu bi sıkıntı yaşanıyormu bu konuda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)

Herkese merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere 2015 model Seat Leon 1.2 TSI Style Dsg araca sahibim yalnız aracım fr paket değil bunu fr çevirebilme şansım varmı varsa ne kadar çevrilebiliyormu bi sıkıntı yaşanıyormu bu konuda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)
sonradan cevırme bıraz pahalı olabılır tamponlar jantlar falan ayrıca led paket degılse lede cevırmekte pahalı olur kanısındayım(orjınal olarak servısten alındıgı zaman). keske kısmet olsaydıda dırekt fr alsaydınız.

sonradan cevırme bıraz pahalı olabılır tamponlar jantlar falan ayrıca led paket degılse lede cevırmekte pahalı olur kanısındayım(orjınal olarak servısten alındıgı zaman). keske kısmet olsaydıda dırekt fr alsaydınız.
Başliktan anlaşilan aracini led paket yapmak istiyosun istanbulda bi elektronikçi sorunsuz dönüşüm için 5.500 gibi bi rakam vermiş değermi bilemem arkadaşin dediği gibi biraz pahali araci alirken led paketli almak daha mantikli.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok masraflı bir olay satıp almak daha ucuza mal olur
Zamanım ve param var dersen yapılmayacak birşey yok

kurye ile elden teslime verildi

Çok masraflı bir olay satıp almak daha ucuza mal olur
Zamanım ve param var dersen yapılmayacak birşey yok

kurye ile elden teslime verildi
Bilgilendirme icin tesekkur ederm zamanim var ama su an param yok bi ara bi takim arastirmalara girdim bayilerden birinde 70 bin tlye full paket kirmizi fr var dediler hazir hemen verebilirim dediler bende burda ancak benim araca 55 bine alici bulabildim o hallerimde suya dustu maalesef

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt