Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT LEON arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leon olsun da beyaz,siyah,sarı fark etmez :)
Önceki 4 leonumda siyahtı Acaba neden :D

Haydi yokmu sport up satan :)

Diğer renk sahipleri alınmasın ama leon aldımı beyaz veya sarı alacaksın :)

İlk leonum gri renkti . leona beyaz yakıştıgını fark edince sattım ve 2,000 tl üstüne para ekledim 2 model üst beyaz leon aldım.
benim rengimin yanında sizinkilerde renk mi be :p:p:p puhaha

benim rengimin yanında sizinkilerde renk mi be :p:p:p puhaha

Rengi Geçte, Piano Black Boyattığın Yerlerin Aynılarını Benim Aracada Yapıcaz, Önümüzdeki Eğitim-Öğretim yılı senin açından çok Yoğun Geçecek(Zira İstbuldayım artık) Bunu Bilion Dimi Müdür:eek:

pardon.. puhahapuhaha
sen onu bunu boşverde kadirim senin sarının fr cr sini kullandım bugun bi arkadaşım aldı.o nasıl birşeydir ya dsg dizel 170 bg uçuyor namussuz manyak makina valla :)

Rengi Geçte, Piano Black Boyattığın Yerlerin Aynılarını Benim Aracada Yapıcaz, Önümüzdeki Eğitim-Öğretim yılı senin açından çok Yoğun Geçecek(Zira İstbuldayım artık) Bunu Bilion Dimi Müdür:eek:
gel selçugum gel dört gözle seni bekliyorum onlar kolay iş :D

Konuyu dağıtmayalım beyler :D

evet leon arayışlarım devam ediyor...;)
Ataşehir de bir leon var bu araca bakabilecek bir arkadaş varmıdır acaba??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt