Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon arıza lambası yardım lütfenn???

coolsusuzdeniz

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar arkadaşlar 2007 model seat leon 72 000 km aracımın son zamanlarda lastik basinc sensoru lambasi,esp lambasi ve direksiyon lambasi yaniyor bazen de gidiyor bi yanip bir sonuyor bununla ilgili yardımcı olurmusunuz acaba sorun nedir nerede yaptırabılırım ne kadara mal olur bana ?????

Yüksek frekanslı bi cihaz araç yakınında çalışıyor mu?

Sensorler ile ilgili bir problem oluşmuş sanırım kullan ve daha önce yaşayan arkadaşlar yardimci olurlar

hayır çalışmıyor ama uyarı ışığı yanıp arada sönüyor valla anlamadım sanki direksiyonda sıkıntı var gibi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

direksiyon sistemınde bir sorun var sanırım bu sorunu yaşayan oldu mu acaba forumda

Leonlarin elektronik sistemlerinde bazen tutarsızlık olabiliyor özellikle lastik basınç gösterge ve ampul uyarısında bir servise göstermekte fayda var.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt