Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon almayı düşünüyorum görüşlerinize ihtiyacım var...

oğuzhan sen bir an evvel sat kardeşim bu arabayı...sende arabadan kurtul leon da senden kurtulsunpuhaha

acaba 1.4tsi motorlarda mı yalıtım az yoksa ben mi yol sesiniz az duyuyorum anlamıyorum
1.6tdi aracım var sanırım dizel motor sesini azaltmak için sağlam bir yalıtım yapmışlar..
rüzgar sesi zaten sıfır..lastiklerm dunlop 4 mevsim lastiği ses normalin biraz altında seviyede..
ayrıca performans istemiyorsan tdi diyorsunuz :D yapmayın tdi dsg kullanın derim..
bende sunroof sevmeyen birisiyim..onun yerine arkadaşların dediği gibi jant takımı alırdım..
ESP bence çok ama çok büyük bir avantaj düşünün derim..
teşekkürler

Sunroof acayip ses yapar bu bir.sunroof bizde yok diye hiç görmedik değil.seste yapar güvenliği de etkiler.
Ikincisi aslında çoğunuz memnun değilsinizde işte idareten seviyoruz diyorsunuz araçlarınızı.imkanınız olsa bir dakika düşünmeden gider satar volkswagen alırsınız :p

Arkadaşlar anladığım kadarıyla yakıt ve vergi anlamında 1.2 daha avantajlı duruyor.Peki performans farkı bariz hissedilir seviyelerde mi? Yoksa ihmal edilebilir bir farktan mı bahsediyoruz?

Eğer performans anlamında bariz farklar yoksa 1.2 alıp esp ve ek bazı donanımlar alınarak daha dolu bir araç alınabilir düşüncesindeyim.

Ne dersiniz?

Scirocco'yu test ettim. Öncedende Leon sahibiydim. Şimdi Golf'e biniyorum.

Golf GTI scirocco'dan hem daha iyi yol tutuyor hemde daha konforlu. Sciroccoyla teste çıktığımda içine fazla ses alıyordu tıpkı bir leon gibi.

konfor arıyorsanız golf'e yönelin..

Sunroof acayip ses yapar bu bir.sunroof bizde yok diye hiç görmedik değil.seste yapar güvenliği de etkiler.
Ikincisi aslında çoğunuz memnun değilsinizde işte idareten seviyoruz diyorsunuz araçlarınızı.imkanınız olsa bir dakika düşünmeden gider satar volkswagen alırsınız :p

Oğuzhan selam, şuan sahibi olduğum ClioIII HB 1.2 motor ve 75 beygir aracımla dahi senin yakıt tüketim değerlerinden düşük yakıyorum ve senin performansının kat be kat altında bir performansa sahibim.Genel olarak bu aracı kullananlarında görüşlerini okudum,seninkileri de..

Ortada bir sorun var ve teknik olarak bu sorunun kesin ve net 3 cevabı olabilir.

1-Bu araç test değerlerinden çok yakıyor. ( Sen hariç kimse aynı görüşte değil)
2-Senin araç çok yakıyor.(Bu aracında sorun olduğunu gösterir.Servise götürmende fayda var.)
3-Sürücüden kaynaklanıyor.(Bu konuda ne yapılabilir bulamadım:) )

Yani konu bu kadar basit aslında.Veryansın etmeni gerektirecek bir durum yok.Çok da eminsen ne olduğundan bence biran önce aracını satmanda fayda var:)

Sayın floydian ve sayın anakin görüşlerinize aynen katılıyorum.
Sayın anakin kardeş aracta sorun yok eminim.sanırım sorun benim kafamdaki dizel olsun benim olsun mantığında.
Sanırım 2012 ye bunu satıp dizel bir araç almalıyım.ama dizel leon değil asla :d

Sayın floydian ve sayın anakin görüşlerinize aynen katılıyorum.
Sayın anakin kardeş aracta sorun yok eminim.sanırım sorun benim kafamdaki dizel olsun benim olsun mantığında.
Sanırım 2012 ye bunu satıp dizel bir araç almalıyım.ama dizel leon değil asla :d

Hocam bence aracınızla yıldızınız bir türlü barışmadı... hemen hemen aynı dönemlerde aldık araçları sizi takip etme şansım oldu.
sürekli memnuniyetsizlik, kusurlarını görüyorsunuz... Bence asıl neden siz aracınıza değil benzinli araçlara çok yakmasına takılıyorsunuz, bu sizi mutsuz ediyor...
Uygun bir alıcı bulursanız satıp dizel bir araç almanızı öneririm hem siz rahatlarsınız hemde aracınız kendini seven bir kullanıcıya gider...

Not: Tüm bunları aynı motor aynı model araç kullandığımız için yazdım gerçekten anlattığınız kadar kötü bir araç değil Leon...

Benim aracım sunrooflu ve kesinlikle ses yapmıyor,ayrıca güvenlik konusunuda etkilediğini düşünmüyorum sonradan takılan bir donanım değil ki bu:cool:
Ama sunroof acikken ses yapiyor:D

Geri
Üst Alt