Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon almayı düşünüyorum görüşlerinize ihtiyacım var...

O dediğin tatlı ses geliyor dostum: ) sunroof tavsiye ederim..

arkadaşlar aklıma bir şey daha takıldı. yeni makyajlı leonlarda rcd 310 teyple geliyor sanırım. teyp göstergesi kırmızı mı mavi mi??? scirocco da maviydi teyp. leon da kırmızı diye duymuştum...

bence ımkan varsa TDİ alınabılır....
bu arada leon kullanıpta memnun olamayan bırı yoktur aracın cekıcılıgı ve kalıtesı fıyatına gore cok cok ıyı pısman olmassın

aracın motor sesinden bahsetmiyoruz burada fakat , opel veya başka sınıf araçlara binersen 100km hızla gittiğinde yol sesi onlardamı daha fazla geliyor , leondamı farkı göreceksindir. Bu benim 4.aracım ve en çok içeri sesi veren aracım leondur. Tüm yol sesi içerde kesinlikle kalitesiz malzemeler.

Hocam bende bu konuyu test etme imkanım olduğu için söylüyorum zaten...

Daha 1 hafta önce kardeşime yeni opel astra aldık kullanma şansım oldu gelen sesleri tahmin edemezsin keza yol sesi lastik sesi, şimdi ben Leon 1. sınıftır o tarz sesler hiç olmaz demiyorum ama bir opelde ne kadar varsa Leondada o kadar vardır ne aşşağısı ne fazlası... Dediğin gibi yalıtım yol sesi alma açısından kalitesiz olduğunu düşünmüyorum...
Bana dersen opeller insignia göğsü ön konsolu kullanmış Leon kalitesizdir bir bakıma anlarım opel kadar görsel şölen sunmuyor...
Ama emin ol ufak tefek tıkırtı şıkırtı opeldede var başka markalardada ( Ülkemizde bu köstepek deliği gibi yollar olduğu sürece alırsın az çok yol sesini)
O yüzden arkadaş çok kalitesiz malzeme sokağın sesi içerde zannetsin istemem...

Leona binipte yol sesi duymuyorum diyen tek kişisin :) senin aracı bi test etmek gerek

arkadaşlar bence leon ortalamanın üzerinde güzellikte bir araç. ben de megane II Hb vardı scirocco dan önce. yol sesi rüzgar sesi falan hiç yoktu. sciroccodaysa yol sesi çok bariz vardı. 235 45 17 lastiklerin de etkisi vardı bence bu yol sesinde. benim tahminim leondaki asfalt sesi çok rahatsız edici boyutta değildir.

Geri
Üst Alt