Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Agility

Kim ne kadar usta olursa olsun esp çok önemli bir özellik ve ne zaman ihtiyaç duyacağını bilemezsin.İnsanlar hata yapar ve esp varsa aracında hatanı telafi edebilir bunu gözardı etmeyin...

bazı şeyler için şöförlük yetmez emrem::) esp siz tsi çok saçma bizim 1.6 larda var tsi de yok:)

bence saçma falan değil. passatta varda ne oluyor bir kere çalıştı oda bilerek hayvanlık yaptığımda. küçük kurp yarıçaplı bir viraja 150 km hızla girince. :) bu araçların zaten yol tutuşu iyidir. dengesizlik yapmadığımız sürece ihtiaycım olmaz. allaha şükür o günlerimide geride bıraktım :) ayrıca ne virajlara girdik çıktıkta eskiden esp mi vardı. ayrıca videodaki durumun çok ekstrem ve uç noktada bir örnek olduğunu hatırlatmak isterim.

ille arabamda var diye hava atmak isteyen bayılsn 1000 lira alsın esp :)
ben makyajlıyı sırf uyuz sensörler ve donanımlar yok ve bu yüzden kullanmayacağım donanıma para vermeyeceğim için tercih ettim hatırlatırım.

şöförlüğüm iyi diyen arkadaşlar ! videodaki arabanın direksiyonundaki adamdan profösyönel değilsiniz !! yollarda videodaki gibi geniş ve boş değil..
esp kullanıcak duruma getirmem diye bi olayda yok.önüne bi köpek çıkar bi yaya atlar bi araç çıkar fene basarsın direksiyonu kırar kaçmak istersin esp nin ne olduğunu ozaman anlarsın...

Ne demek yaa ne bılım dedım belkı yayınlanmamıstır yayınlanmıssa ozur dılerımm

paylaşım için teşekkürler, paylaşılmamıştı merak etme, izlemiş olan izlemesin zorla izle demiyo kimse kimseye rahat ol sen.

---------- Post added at 02:57 ---------- Previous post was at 02:55 ----------

esp siz düşünemiyorum kullandığım arabayı, acemiyizde biraz...

şöförlüğüm iyi diyen arkadaşlar ! videodaki arabanın direksiyonundaki adamdan profösyönel değilsiniz !! yollarda videodaki gibi geniş ve boş değil..
esp kullanıcak duruma getirmem diye bi olayda yok.önüne bi köpek çıkar bi yaya atlar bi araç çıkar fene basarsın direksiyonu kırar kaçmak istersin esp nin ne olduğunu ozaman anlarsın...

Buna ilave arabanın biri aracınız hızla ilerlerken arka sağ ya da sol tarafına hafifçe dokunsa aynı videodaki gibi durumlar yaşayabilirsiniz..O zaman ESP denen kanatsız melek sizi kurtarabilir..2012den itibaren standart olması için EU'da çalışmalar sürüyormuş..

Kim ne kadar usta olursa olsun esp çok önemli bir özellik ve ne zaman ihtiyaç duyacağını bilemezsin.İnsanlar hata yapar ve esp varsa aracında hatanı telafi edebilir bunu gözardı etmeyin...
Profesyonel bir şöförün, bu tür yardımcı ekipmanlarla nasıl araç sürdüğünün videoları youtube'da vardı.
Bir yarışçıya tüm yardımcı ekipmanları kapalı güçlü bir araç veriyorlar aracı pist etrafında hiçbir hata yapmadan sürüyor. Bütün yardımcı ekipmanlar açıldığı zaman her virajda arabayı ters çeviriyor.
ESP acemi işidir gibi birşey demiyorum. Ancak yeterince iyi bir şöförseniz, ESP'ye ihtiyaç duyacağınız bir olaya sebebiyet vermeyerekte aynı şeyi yapmış olursunuz. Herkes dikkatsizlik yapabilir. ESP bu gibi durumlarda yardımcı olacaktır. Ancak doğal refleksleri olan bir şöför içinse ESP aynı riskleri sağlıyor.
Videodaki savrulma önleyici performansı Leon'a yormak da yanlış. Bu Leon'un değil; güvenlik ekipmanlarının sunduğu bir yol tutuş. Araç markası ne olursa olsun, ESP çalışma mantığı düzeneği aynı.

Geri
Üst Alt