Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Abart Eksoz. (Satılık Değil Hediye)

aykutx

Kayıtlı Üye
Arkadaşar benden önceki sahibi araca abart eksoz taktırmış. Benim haberim bile yok çünkü dizel aracım. Ses çıkartmıyordu yani.
Velhasıl muayene sırasında abart olduğunu öğrendim tabi muayene yattı. Gittim eksozu değiştirdim kendi eksozunu taktırdım (Parasını verdik yani :(.. )
Çıkan eksoz balkonda çürüyor (Takacak yerim yok :p). Taktırmak isteyen ilgisi olan bir arkadaş gelip alabilir. Akşam resmini de çekip koyayım buraya...

Akşam resmini koyayım öyle aham şaham bişe olduğunu sanmıyorum. Hangi modele uyar ondan da emin değilim. 1.9 TDI Staylance'e de gayet normal duruyordu :)

daha önceden çok güzel ses çıkarıyordu o eksoz.aracınız hayırlı olsun. Coşkanın eski aracıdır.

Geri
Üst Alt