Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat leon 5F - Mk3 silecek

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında memet_one tarafından paylaşıldı.

1. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.740
    5.591
    113
    Merhaba arkadaşlar kış geldi silecekleri gecen sene değiştirdim fakat istediğim gibi değildi bir süre sonra atlama yapmaya başladı bende bugün bosch marka silecek siparişi verdim ürün cuma gününe kadar gelecek gelince daha detay resmini ve kullanışlılığını sizlerle paylaşırım
    Değiştirmek isteyenlere de yardımcı olur belki fikirlerimiz
    kurye ile elden teslime verildi

Son düzenleme: 13 Kasım 2015
    koray Tc, KİREÇ, kirlisakal ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Erkki

Erkki
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

325
    574
    93
    Güle güle kullan Mehmet, sanırım sipariş verdiğin Bosch Aerotwin modeli. benimde değiştirme zamanım geliyor.

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.740
    5.591
    113
    Aynen kardeşim gelsin bakacağım memnun kalırsam sürekli aynı alırım yoksa valeo yu deneyeceğim

Erkki ve kirlisakal bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    aero twin olması ve ambalajın arka karton kısmında leon ibaresi olması gerekiyor umarım doğru ürün gelir.sileceklerin içinde en kalitesi boschtur.bende bi cift bagajda yedekte durur aksiliklere karşın ..................

memet_one ve H.G.Koçer bunu beğendi.
  5. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Merakla takipteyim. merak ettiğim konu fabrikasyon sileceklerin takıldığı yer ince ve zarif araç zaten 15 km hızı geçince silecekleri 1 tık aşağı alıyor ve hiç görünmüyorlar umarım aerotwinlerin bağlantı yeri fabrikasyonla aynıdır aksi takdirde silecekler görünür duruma gelebilir ve dışarıdan da kaba durabilir.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    benımde 100-120 km/s hızı gectinmi güzel silmiyor.yağmurlu havada gaz basmasınıs eviyom arkadan sağlam su attrıyıor :D

7. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Abi ayda bir yağmur kaydırıcı - su itici ürün uygular ve silecek deposuna sonax würth vs konsantre sabun eklersen silecekler mükemmel performansta çalışır sıfır iz sıfır ses bi çok yerde zaten silecek kullanmaya gerek kalmıyor. benim araba 1 yaşına girdi silecekler 1 2 sene daha gidecek performansta gibi.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  8. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    wrüth kullanıyorum zaten kırmızı ınce uzun ambalajda.70-80 de güzel siliyor rüzgardan darbeli bırakabılıyor gerci 1 yıl oldu değiştirirsem ii olur karların yağmasını beklıyom :)

Bunu beğendi. H.G.Koçer bunu beğendi.
  9. laziso

laziso SCW Üyesi

18
    9
    3
    Benim de almam gerekiyor. İlk bakimda değiştirelim mi diye sordular 150-200 TL arasi fiyat verince degiştirtmedim.
    Bosch markayi duymuştum. Boyut olarak hangisini alacağız acaba? Bir de reklam olmazsa nereden aldığınızı yazabilir misiniz?

10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.740
    5.591
    113
    Ben parçacıdan istedim elinde yoktu sonra n11 satış sitesinden aldım kargo dahil 90 tl falan olacak sanırım mk3 5f yeni kasaların 600x400 gibi iki ayrı silecek oluyor

Bunu beğendi. laziso bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş