Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 5f için Mersin veya Adana'da önerebileceğiniz yer?

uygarnett

Kayıtlı Üye
yeni seat leonun gizli özelliklerini : karşılama modu, park sensörünün orta konsoldaki ekranda görünmesi gibi özellikleri ve aksesuarlarını bulabileceğim bir yer biliyormusunuz Mersin veya Adanada?

O taraflarda hiç duymadım bunları yapan biryer vagcom kablosu olan arkadaşlar varsa adana da onlar yardımcı olabilirler sanırım.

İlla istanbul izmir Ankara da mı yaşamak lazım abi ya:((

hobaaaaa

[MENTION=24302]firozat[/MENTION] meslektaşım adanaya bir ara uğramam lazım sanırım. Hem tanışmış oluruz hemde bir kaç şey ogretirsin :)

hobaaaaa

yeni seat leonun gizli özelliklerini : karşılama modu, park sensörünün orta konsoldaki ekranda görünmesi gibi özellikleri ve aksesuarlarını bulabileceğim bir yer biliyormusunuz Mersin veya Adanada?

Adanaya geldiğinizde haber verin müsait bir yerde buluşur hallederiz. Tanışmışta oluruz. Aksesuar için şimdilik pek bir şey yok. Pedal seti getirteceğim ama aşırı pahalı şu an.

Mersinde falan bildiğin bir yer var mı müdür bu gizli özellikleri falan yaptirabilecegim vag kablolu falan. Yoksa eğer eline düştüm :)

hobaaaaa

Mersinde falan bildiğin bir yer var mı müdür bu gizli özellikleri falan yaptirabilecegim vag kablolu falan. Yoksa eğer eline düştüm :)

hobaaaaa
Mersinde bildiğim kimse yok, megachips bayisi Yasin var ama onda vag-com varmı bunlarla uğraşıyormu bilmem.
Adanaya hiç yolun düşmüyormu. Acele etme geldiğin bir gün hallederiz yada benim bir kafam eser yazlığa kaçarsam haber veririm mutlaka ;)

Mersinde bildiğim kimse yok, megachips bayisi Yasin var ama onda vag-com varmı bunlarla uğraşıyormu bilmem.
Adanaya hiç yolun düşmüyormu. Acele etme geldiğin bir gün hallederiz yada benim bir kafam eser yazlığa kaçarsam haber veririm mutlaka ;)

Araştırmak lazım. Bu Yasin dediğin arkadaşın yeri neresi acaba? Beklerim bende tabiki. Bende Taşucunda oturuyorum. Özellikle pazar günü gelirsen görüşebiliriz.

hobaaaaa

Megachips sitesine girip ordan Mersin bayisinin adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsin. Yerini ve Mersin içini ben pek iyi bilemiyorum :)
Olmadı haberleşiriz bir şekilde :)

Geri
Üst Alt