Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2017 FR MI XCELLENCE MI

clonare

Kayıtlı Üye
1.4 tsi act 150 beygir alacağım ama pakete karar veremedim arkadaşlar FR MI XCELLENCE ARALARINDA Kİ FARKI TAM ANLAYAMADIM DEĞER Mİ YOKSA FR SUSPAMSİYONLAR DAHA İYİ YOL TUTAR MI BİR DE aracı 1 yıl sonra satmaya kalktık mı hangisi daha çok prim yapar ne olur konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi XCELLENCE prim yapar mı bu zamandan sonra

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

1.4 tsi act 150 beygir alacağım ama pakete karar veremedim arkadaşlar FR MI XCELLENCE ARALARINDA Kİ FARKI TAM ANLAYAMADIM DEĞER Mİ YOKSA FR SUSPAMSİYONLAR DAHA İYİ YOL TUTAR MI BİR DE aracı 1 yıl sonra satmaya kalktık mı hangisi daha çok prim yapar ne olur konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi XCELLENCE prim yapar mı bu zamandan sonra

xcellence 4x4 değilse eğer bence FR alınmalı satışı kolay görüntü ve gidişi iyi

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birazdaha konfor istiyorsan xcelance
Birazdaha sportif ve daha hizli piyasa istiyorsan kesinlikle FR

Fr karar verdim kırmızı düşünüyordum ama beyaz çok daha karizmatik durmuş bu yeni makyajda sanki daha önce style kırmızım vardı bir de 1.4 act kullanan arkadaşlar memnun mu sıkıntı yaratan bir turbo ve motor mu yakıt olarak memnun musunuz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fr karar verdim kırmızı düşünüyordum ama beyaz çok daha karizmatik durmuş bu yeni makyajda sanki daha önce style kırmızım vardı bir de 1.4 act kullanan arkadaşlar memnun mu sıkıntı yaratan bir turbo ve motor mu yakıt olarak memnun musunuz

Kırmızı 18”jantlı Fr aldım çok memnunum
Aynı gün abim golf 1.0 tsi comfortline aldı
Donanım olarak fr çok yüksek

Bende opsiyon olarak 18 jant ve anahtarsız çalışma eklettim fakat bir renge karar veremedim ikisi de çok güzel ama beyaz daha çok hoşuma gitti tek düşüncem satarken hangisinin alıcısı daha çok olur

Geri
Üst Alt