Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2017 EcoTSi Xcellence

bence standart degil cunku arkadasin siparis verdigi baslik 1.4 tsi xclellence bunda yoksa hic birinde yoktur diye dusunuyorum

Yedek lastik 1.0 motor harici standart. Seat ses sistemi sipariş verildiğinde 16 olan yedek lastik 18 oluyor. Seat ses sistemi ile gelen subwoofer bagajda 18 yedek lastiğin içine konuluyor

Yedek lastik 1.0 motor harici standart. Seat ses sistemi sipariş verildiğinde 16 olan yedek lastik 18 oluyor. Seat ses sistemi ile gelen subwoofer bagajda 18 yedek lastiğin içine konuluyor
O Is nasil birseymis ya aracim 16 yada 17 inchken sirf ses sistemi aldim diye 18 lik yedek lastik mi olur?

subwoofer 16 yada 17 stepneye sığmıyor onun için 18 oluyor. stepne yer tasarruflu ince. bi sıkıntı olmaz

Son düzenleme:
Sipariş ettiğim araç üretime planlandı olarak sistemde gözüküyor fakat üretim tarihi belli değil gerçi çağrı merkezi belli diyor kesin tarih için satış temsilcisini arayın aradığımda belli değil önümüzdeki ay teslim olur diyor. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor acaba siparişiniz planlandıktan sonra hangi aşamalardan kaç günde geçti?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar biraz önce satış temsilcisi aradı aracımın üretim aşaması tamamlanmış. Bu ay sonu ve ya Temmuz ayı başında bayide olur diye tahmin ediyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt