Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2017 EcoTSi Xcellence

okyanuserdem

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. 7 Mayıs 2017 tarihinde Erya Otomotiv' den opsiyonlu olarak Prineos Gri Yeni Seat Leon sipariş verdim.

Aldığım Opsiyonlar;

WL3 - Alcantara Deri Döşeme + Arka Kol Dayama

PW1 - Kış Paketi: Isıtmalı Ön Koltuklar, Isıtmalı Silecek Suyu.

PG6 - Yedek Lastik

PNC - Seat Ses Sistemi

Sizlerden ricam araç alma sürecinin nasıl ilerlediği ve kaç gün sürdüğü, aracı teslim alırken yapmam gereken kontroller neler, bayiden hediye olarak neler alabileceğim, cam filmi ve seramik koruma gibi şeylerin bayide mi yoksa dışarıda mı yaptırılması gerektiği hakkında bilgiler rica ediyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

hayırlı olsun. bende mart başı sipariş vermiştim 16 mayısda araç üretime girecek, gelmesi haziran 15 gibi dediler. ben araç siparişi verdikten 15 gün sonra bayi siparişi fabrikaya bildirmişti. bu süre kısalabilirde uzaya bilirde. 1 ay kadar sonra fabrika üretim haftasını belirledi. sipariş verdikten sonra ortalama 3-4 ay sürüyor aracın gelmesi. birde seat fabrikası 8. ayda 1 aylık tatile giriyor diye biliyorum. üretim gününü en geç 7. aya vermezlerse siparişiniz baya uzar. genelde hediye olarak anahtar kaplaması, pas pas, ilk yardım çantası veriyorlar. servisler cam filmi için dışarıya veriyor işi, yine serviste yapılıyor. seramik koruma için genelde williams la çalışıyorlar. bence cam filminide seramik korumayıda dışarda yaptırmak daha iyi olur. bayiden sipariş numarasını alırsan siparişinin durumunu görebilirsin. aracın gemiye yüklendiği, geminin nerde olduğu vs..
Volkswagenim | Giriş

Son düzenleme:
Xcellence pakette sürüş modu tuşu yokmuş sanırsam sonradan eklettirmek mümkün mü mümkünse ne kadar patlar acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sizlerden ricam araç alma sürecinin nasıl ilerlediği ve kaç gün sürdüğü, aracı teslim alırken yapmam gereken kontroller neler, bayiden hediye olarak neler alabileceğim, cam filmi ve seramik koruma gibi şeylerin bayide mi yoksa dışarıda mı yaptırılması gerektiği hakkında bilgiler rica ediyorum.

Firmayla anlaşma yaptığınız için hediye ürün konusunda birşey yapmayabilirler. Daha önceden olsaydı güzel ürünler yada korumalar alinabilirdi.
Firma cam filmi olarak ne takıyor, kaç sene garanti veriyor. Bunlar önemli.
Artık her köşe başında seramik yapan yerler var. Ama ne kadar kifayetli o da ayrı bir konu. Bayi nerde nasıl yaptığı önemli. Ben şahsen böyle işleri ehline yaptırma tarafındayim. Bayiler araba satın bakım yapsin yeterli.

Keşke anlaşmasaydın bende 1 ay önce leon aldım bagaj havuzu boya koruma ve havuzlu paspas aldım . Araç ellerindeydi 3 günde teslim aldım

10 gün oldu hala sipariş ile alakalı bir gelişme yok aracın üretimi planlanmadı daha kaç gün sürüyor bu süreç

Hocam hayirli olsun bende ayni arac icin bayiler ile gorusuyorum fiyat ile ilgili birsey konustun mu? eklettigin opsiyonlar ne kadar tutuyor? opsiyon listesi varsa elinde paylasabilir misin?

98 civari hocam,seramik cam filmi 1500 civari ama su an yok diye biliyorum ellrinde
[doublepost=1495026937,1495026775][/doublepost]Bide full link yaptirmistim alirken 900 tl de o tutmustu

Yedek lastikte mi opsiyon arkadas? karter koruma araclarda starndard mi acaba yoksa oda mi opsiyon?

Geri
Üst Alt