Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Leon 2016 Ledli Stop Farlar

LKTN

Kayıtlı Üye
2016 Seat Leon ledli farları satıyorum. Ledsiz farlara sahip aracı olan arkadaşlar için uygundur... Makyajlı kasa farlarına geçeceğim. Bu nedenle çabuk satılması açısından servis fiyatının altına veriyorum. Kırık çatlak hiçbir sıkıntısı yoktur. Ekstradan üzerinde siyah çerçeve kaplama bulunmaktadır. Parça olarak değil de takım olarak satmak istiyorum. Fiyat için özelden ulaşırsanız sevinirim dostlar. Lambaları içerisinden alınmayacaktır. Ayrıca Cree led mercekli geri vites lambası da verilecektir.

Ekli dosyalar

• 20170508_181448.jpg
    20170508_181448.jpg
    249.2 KB · Görüntüleme: 240
  • IMG_1699.JPG
    IMG_1699.JPG
    343.2 KB · Görüntüleme: 229
Fabrikasyon ledsiz araclara sonradan led olmuyor...donanim ona gore programlanior...ledsiz leoncular aldanmasin,ledli leonculara olur ancak...

Ledsizlerede takılıyor ama direk tak kullan şeklinde olmuyor vagtan kodlamaları var galiba.Kullanabilmek için ekstra masrafınız olcak.

Yetkili servis.e sorun istersiniz...ispanyA a mail bile atildi sonuc ayni

far_design_ adlı instagram hesabında resimleri mevcut montaj yapıyor ama ücreti yüksek.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
daha evvel bir arkadaşımız orjınal led far alıp değiştirmek istedi izmir vosmer bayiisinde...servis olmaz dedi..olmuş olsa parasıyla değil mi neden yapmasın servis...
arkadaş ispanyaya mail attı ortalığı ayağa kaldırdı ama sonradan takılan led aracın komple tesisatı etkılediği için yapılamıyor..kodlamayla falan olacak iş değil.kablolar birbirine bağlı..
fabrikasyon ledli leonlara ona göre elektriksel donanım projesi cizliyormuş falan diye mail geldi...
far design e gelince...
takılabilir hatta yanar da ..düz led bağlar gibi bağlansa da ledler yuksek akım cektiğinden donanım belli bi zaman sonra elektrık arızaları verecektir...servisin ve ispanyanın ''olmaz'' dediği şeyi far design yapamaz...hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt