Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2012 dizel yardım ..!!!

teşekkürler atrkadaşlar.. reis38 astra özellikle onunda yeni makyajlı kasası ıktı gerçekten çok hoş.. ancak benzinli motorlar yerine dizel motorları karsılastırınca leon ile kıyaslanamaz astra.. anılmıyorsam 1.3 leri multiject fiat motoru.. haa 2013 icinde 1.6 dizelleri cıkacakmış astranın o da fiatın 1.6 dizel motoru .. tabiiki güncellik olarak astra iyi hele sport paketi süper.. ama leonun havasıda ayrı .. yukarıda ironlord adlı arkadasım fiyatının iyioldugunu soylemiş..şu an kampanyalı fiyatı bana sorarsan pahalı bile.. şimdi insan çelişkiye düşüyor.. 48 e leon mu ? 50 ye hadi style modeli 52 olsun 52 ye yeni leon mu? 53 e astra sport paketli mi 57 ye golf mü ... hayırlısı olsun inşallah araba konusunda benim kadar ince eleyip sık dokuyanlara selam olsun :)

secenekleri cogaltma durr :Dfuarda daha uygun fiyat vermişler 47 48 gibi yeni leon a:confused:

teşekkürler atrkadaşlar.. reis38 astra özellikle onunda yeni makyajlı kasası ıktı gerçekten çok hoş.. ancak benzinli motorlar yerine dizel motorları karsılastırınca leon ile kıyaslanamaz astra.. anılmıyorsam 1.3 leri multiject fiat motoru.. haa 2013 icinde 1.6 dizelleri cıkacakmış astranın o da fiatın 1.6 dizel motoru .. tabiiki güncellik olarak astra iyi hele sport paketi süper.. ama leonun havasıda ayrı .. yukarıda ironlord adlı arkadasım fiyatının iyioldugunu soylemiş..şu an kampanyalı fiyatı bana sorarsan pahalı bile.. şimdi insan çelişkiye düşüyor.. 48 e leon mu ? 50 ye hadi style modeli 52 olsun 52 ye yeni leon mu? 53 e astra sport paketli mi 57 ye golf mü ... hayırlısı olsun inşallah araba konusunda benim kadar ince eleyip sık dokuyanlara selam olsun :)

Dizel motor olarak düşünüyorsanız tabiki Leon çünkü opel kullandığı 1,3 dizel motor hiçte yeterli bir performans sağlamıyor

merhaba arkadaşım geçen hafta seat leon 1.6 tdı dsg bi xenon sunroof aldım. bu segment teki tüm aracları yakın zamanda araştırdım fiyat aldım test sürüşüne cıktım ve şunu diyebilirmki dış görünüşüyle leon performansıyla leon kalitesiyle leon donanımı ile leon kısacası her acıdan leon kasa değiştirmesini dert etme çünkü unutmaki bu kasa 6 yıldır üretiliyor neden çnükü bu kasa tutuyor yeni leon tutcağı ne malum bak golf 6 tutmadı hemen 7 yı patlattılar. bence iyi düşün ayrıca opel astra belki donanım açısından biraz da olsa leonu geçer ama onu alırsan sol şeritte selektör yersin ben aslında opelciydim taki seat leona binene kadar. arkadaşım aldı 1.3 cdtı astra 2012 düz vites araç 1-2 de bitik habire 4 devir görüyoruz 1-2 de araba gitsin die ama leon öle deil.... sen düşün kardeşim hayırlı olsun şimdiden.

tugra bey demek yeni leon a 47 48 mi vermişler? bi yanlıslık olmalı bence..cunku su anki kasa bile 47.600 den satışa sunuluyor.. bu arada arkadaşlar yeni golf ile test sürüşü yaptım bugun... göğüs dizaynı ve kalitesi harika .. yeni leon da iç dizayn olarak yeni golfe benziyomus oyle dediler.. ama leonun dış görünüşteki karizması golfte yok ..

Kardeş Sen Hiç TSI FR Kullandınmı?

hemşom kullanmadım ama yakıttan dolayı ...benzinli arabadan o yğzden kacıyorum :)

Geri
Üst Alt