Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 2010 1.4 tsi 125 hp lpg uyumu???

Arkadaslar paylasimlarinz icin cok sagolun simdilik bu arabann yakiti benim icin yeterli lpg ye gecme isini ilerde kullanima gore tekrar gozden gecirmeye karar verdim ;)

Simdilik aslanim beni uzmuo ilerde bakarz;P

Tdi almanin aradaki fiyat farki nedeniyle iyi olacagini sanmiorm.. 285 km 100 tl lik benzin yavas yavas alisioruz bu araca

Saygilarimla

Son düzenleme:
Hocam sizin hesapta bir yanlışlık olmasın.. Benim 1,6 stylance arabam bile lpg de 35 kuruş yakıyodu.. sizin araç şehir içinde 50 krş şehir dışında ise 35 kuruştan aşağı yakmaz.. tabi bunun için tsi motora lpg takılır mı tartışılır.. onun için leonda en mantıklısı 1.6 tdı
kardeşim senin hesapta da yanlışlık olmasın 1.6 stylance lpg takılı benim aracım şehir içi şehirlerarası ortalama yakıt tüketimi 25 kuruşu geçmiyo 95tl 400km yol gidiyo hatta benxine geçmiyo araç tahminimce 10-15km daha yol gider kaç kez denedim bunu ortalama hız ise 120-130km arası değişti hatta haftasonu 1250km yol yaptım 295lira ile ve hala gaz var bende haftasonu kullananlardanım.
TSI motorun böyle az yaktığını bilmiyodum açıkçası şaşırdım bende 30 kuruş benzinli araç için çok iyi benim fikrim lpg taktırmamak olurdu birazda performansın düşeceğini hesaba katarsak :)

Geri
Üst Alt