Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2009 Makyajlı Kasa Yardım

M3hm3t

Kayıtlı Üye
Alacağın araçtan çok bizler seni merak ederiz kardeşim..Üyelerimiz kısmında kendi bize tanıtırsan çok seviniriz.

Çok özür abi. İlk yapmam gerekenin bu olduğunu düşünmeliydim. Haklısınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
bu paralara sakın 1.6 ve kazalı boyalı araç alma acelede etme buluruz sana bir tsı aslanlar gibi kullanırsın
1.2 sene sonrasını düşünürsen satman çok zor olucaktır bu aracı

Gültekin bey aslında çok haklısınız belki çok cahilce fakat her iki aracı kullanmadığım için sadece yazılanlardan yaptığım yorum üzerine bu aracı tercih etmemin tek nedeni lpg bu düşünce ile 1.4 TSI almış olsak aradaki yakıt giderleri çok fark edermi ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Çok teşekkür ederim beni uyardığınız için bu vesile ile sizleri daha yakından tanıma fırsatı bulurum umarım. Yukarıda da yazdığım gibi tek problem yakıt :)

birde piyasayı unutmayın şu anda çok durgun. fiyatların birde üzerine koymuşlar. Bu araçta lpg de olsa ederi bence 31 bin. O da temizi...şimdi diyecekler hemen bir tane bul alalım. çok düşük söyledin ama öyle bunu kabullenmek lazım.

Fiyat cokkk:(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt