Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2006 ledli Stop takım

burhanbeyazca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 gün öncearkdan çarptılar stoplarımın biri kırıldı ledli sol stop lazım ama satan varsa 2 ledli stopa d tlibim biraz acil bir durumdur aracı Pazartesi toplatmaya başlıyacağım

Arkadaşlar 2 gün öncearkdan çarptılar stoplarımın biri kırıldı ledli sol stop lazım ama satan varsa 2 ledli stopa d tlibim biraz acil bir durumdur aracı Pazartesi toplatmaya başlıyacağım
Foto ekleyebilirmisin burhan
Nasıl ledli. Çeşitleri var çünkü.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tam net belli değil sanırım ama belli oluyor büyütünce

ad87a012b3c54e03041467c2f18bc725.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi linki almanyada ki yeğene yolluyorum çok sağolun

geçmiş olsun. BURADAKİ adreste sizin farlardan buldum. İncelemenizi öneririm. KİŞİ YA DA KURUMLA BAĞLANTIM YOKTUR.

seat-leon-ledli-stop-ktl.jpg

Çok sağolun aradım bizde yok dedi direk çok kişi soruyormuş sanırım

Ben şimdi tüm yedek parçacılara sordum valeo falan yok diyorlar kime sorduysam atatürk sanayide çıkma sordum oda yok almanyadan halletmeye bakıcaz artık

Geri
Üst Alt