Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 2.0 tdi cr fr

leo54

Kayıtlı Üye
2.0 TDI CR FR arıyorum arkadaşlar bu aracı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum araç hakkında :)

Uygun fiyata bulursanız kacırılmayacak bir araç :)

bulsam bende arıyorum ama sahibinden.com'da 2 tane var ikiside 2011 model.. fiyat yüksek 60 bin TL. daha düşük model olması lazım oda piyasada satan yok malesef.

çok olumlu birde o kadar olumsuz bir arayış :(bende zamanında çok aramıstım şimdi 1.4 tsı biniyorum

temizini bulabilirsen düşünme bile. yanlışlıkla bindim ama indiğime pişman oldum.. puhaha

bi arkadaşımda var satıcam felan dıyordu 200 bg 2011 model beyaz bi sorayım bakalım ama oda 60000 den aşşa vermez sanmıyorum

Türkiyedeki Sayılı Leonlardan O Araçlar, Arkadaşlarında dediği gibi biraz sıkıntılı ucuzunun bulunması ama temiz vardır elbet:eek:key:

Geri
Üst Alt