Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon 1p İçin Angel Far Yardım..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Mining_Engineer06 tarafından paylaşıldı.

1. Mining_Engineer06

Mining_Engineer06 SCW Üyesi

41
    7
    8
    Arkadaşlar öncelikle iyi sohbetler ve iyi paylaşımlar dilerim ..

benim kafamda philips beyaz holojen ampul almaktı amma internette yaptığım araştırmada SEAT LEON II 2006-2009 SYAH TABAN LEDL FAR - eliftuning bu linkte yer alan angel far setini gördüm sanırsam bu farın kısaları mercekli böyle bir set alıpta daha sonra mercekli kısaların altına xenon taktırabilirmiyim çok merak ediyorum (tabi holojen beyaz ampulde olabılır biliyosunuz mercek olmadıgında xenon çok parlıyor ve bazı sıkıntılar yaratabiliyor özellikle gece sürüşlerinde karşıdan gelen araçlar için)

tecrübelerinizden yararlanmak isterim şimdiden eyvallah.

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    sonar marka olan şık duruyor ama diğeri çok çirkin ben olsam almazdım takanda geri söküyor zaten

3. WizarD

WizarD SCW Üyesi

141
    25
    28
    dostum ilk ilanda olan ledli far bende takılı.. yani Kadir kardeşimin çok çirkin diye tabir ettiği :) H1 xenon takılabiliyor. farlar yanarken bi fotoğrafını siteye koymak isterdim ama siteye veya mesajlara fotoğraf koymayı beceremiyorum eğer mail adresini gönderirsen veya whatsapp kullanıyosan fotoğraf atabilirim. Saygılar ;)

4. Mining_Engineer06

Mining_Engineer06 SCW Üyesi

41
    7
    8
  5. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    bu güzelde kim takcak onu farın içine ve su geçirme riski var. bence birazdaha bekleyip orjinal almak şu copa pluslardan çoğaldıktan sonra ucuzlar.

Sayfayı Paylaş