Seat Leon 1p İçin Angel Far Yardım.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon 1p İçin Angel Far Yardım..

Arkadaşlar öncelikle iyi sohbetler ve iyi paylaşımlar dilerim ..

benim kafamda philips beyaz holojen ampul almaktı amma internette yaptığım araştırmada SEAT LEON II 2006-2009 SYAH TABAN LEDL FAR - eliftuning bu linkte yer alan angel far setini gördüm sanırsam bu farın kısaları mercekli böyle bir set alıpta daha sonra mercekli kısaların altına xenon taktırabilirmiyim çok merak ediyorum (tabi holojen beyaz ampulde olabılır biliyosunuz mercek olmadıgında xenon çok parlıyor ve bazı sıkıntılar yaratabiliyor özellikle gece sürüşlerinde karşıdan gelen araçlar için)

tecrübelerinizden yararlanmak isterim şimdiden eyvallah.

RedLine

Kayıtlı Üye
sonar marka olan şık duruyor ama diğeri çok çirkin ben olsam almazdım takanda geri söküyor zaten

WizarD

Kayıtlı Üye
dostum ilk ilanda olan ledli far bende takılı.. yani Kadir kardeşimin çok çirkin diye tabir ettiği :) H1 xenon takılabiliyor. farlar yanarken bi fotoğrafını siteye koymak isterdim ama siteye veya mesajlara fotoğraf koymayı beceremiyorum eğer mail adresini gönderirsen veya whatsapp kullanıyosan fotoğraf atabilirim. Saygılar ;)

batum

Kayıtlı Üye