Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon 1M detaylı temizlik

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında Murat34 tarafından paylaşıldı.

1. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    Yaptıkları işlemleri bilmiyorum ama 10 dk boyunca aşkla izledim.:mad:
    sizlere de sunmak istedim iyi seyirler :)

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Yapılan işlemib süresi on dakika değil,sadece hızlandırılmış olarak gosterıyorlar.Yaptıgı işleme fulll detailing diyebilirim.Tam kamera kaydı değil montajlanmış.

3. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    10 değil evet...
    Teşekkür ederim :)

4. Aykut

Aykut SCW Üyesi

22
    5
    3
    vay bee harbiden etkilendim :)

Bunu beğendi. Murat34 bunu beğendi.
  5. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    İzlemiştim bunu yılda bir sefer yada 1,5 yılda bir sefer,böyle bi işlem her araca lazım.

xx

6. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    eyvallah

7. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    Bence de gerekir ama pasta cilanın çok iyi birşey olmadığı söyleniyor ??

8. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Yılda bir kere doğru malzeme ile yapılandan ne zarar gelir,gelse bile o parlaklık beni tatmin ediyor:)
    Ama aracını seven birisi aracını kolay kolay çizdirmez doğru şekilde yıkatır vs.:eek:key:

xx

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    ilk andan son ana ani geçiş yapınca, parlaklıkta aşırı fark göremedim, bunun dışında, pasta : nazik bir zımpara işlemidir, gerçek pasta işlemini tercihen 1 defa yaptırın, sonrasında 2-3-4-6-12 ay periyodunda (kullanılan malzemeyte göre farklı aralıkta) sağlam cila ve koruma yaptırın derim

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Normalde işleme başlamadan önce rds ve daireselleri bol oldugu bir bölgede aşındırıcı seçimi yapılır.uygun aşındırıcıyı belirledikten sonra işleme başlar ve devam edersin.Daha sonra yapacagın işlemlerde aracı korumaya devam edersen bır daha kı yıla ya cok ınce olan yada hare giderıcı veya glaze ile sorunu bitirirsin.Her yıl aşındırıcı uygulamana gerek olmaz.Bu tamamen senın aracı nasıl baktıgına ve nerede,nasıl yıkattıgın kuruladıgınla ilgilidir.

Adam var boya koruma yaparsın ıkı ay gecmez arac cızık ıcerısınde kalır.Adam var başkasının ıkı ayda yaptıgı cızıgı ıkı yılda yapamaz.

Sayfayı Paylaş