Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.9 TDI Stylance

ekarakurt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Bu aralar 2. Leon' umu almak üzereyim. Bir tane buldum 2008 model 1.9 TDI Stylance. Aracın 1 kazası var 2 parça küçük işlemden geçmiş değişen yok. Fiyatı 32.000 den aşağı düşmüyor. Ben kullandım aracı ama 1.6 ile hemen hemen aynı gibi geldi tek kötü yanı içeriye motor sesinin çok gelmesi. Sizce TDI nasıldır o fiyata almalı mıyım? Şimdiden Teşekkürler.

Kazalı araba alma kardesim satarkende basına bela olur..

1.9 TDI her türlü 1.6 8v araçtan daha iyi gider 1.6 ile pek bir farkı yok derken performans açısından konusyugunu varsayarak söylüyorum bunu. ayrıca 1 kazadan dolayı 2 parça boyanmış olması değerini düşürür ama 2 parça değişmeden sadece boyandıysa bu o araba alınmaz demek değildir 2008 model 3 yıllık araba sonuçta sıfır değil ki boya olmasın hangimizin aracında boya yok ki çoğumuzun aracında 2 parça boya vardır çok önemli bir kaza değilse sorun edilecek birşey değil bence fiyat konusunda yorum yapamam piyasası nedir bilmiyorum

Şimdi benim kafama şu takıldı... Bizim sitede var bi tane aynı aracın 2006 sı satılık.... 35000 e veriyor tamponlar aksesuarlar falan 10 numara kazasız... Ama bu araç 2 yaş daha genç olmasına rağmen 32000 iyi fiyat gibi geldi... Ama ben bu iyiliğin altında başka bişey ararım... Benim aracında sağ çamurluktan kazalı olduğunu söylemişti... Kaldıkı aldığım kişi arkadaşım... Şimdi görüyorum ki bagaj kapağı tamamen boyanmış :( Yani kazalı araç iyi güzelde neresinde ne var didik didik etmek gerek....

ben 2008 de sıfır rentelden aldım 2.5 sene bindim.manyak bir performans vardı arabda. şiddetle tavisye ederim. motor sesine fazla takılmayın bi sure sonra motor sesi ve turbo sesi senfoni gibi geliyor insana yada kendi adıma konusayım bana öyle geliyordu:D bu arada araba nerde kilometresi nedir kaç model bu bilgileride paylaşırmısınız.

1.9 tdı ı 1.6 nın performansı ıle bır tutmayın bence,Vag grubunun en saglam ıkı motorundan bırıdır.Serhat abıde kullandı yakın zamana kadar konuyu gordugunde yazar

eğer benim paylaştıgım ilandaki araç ise baba yorgun

eğer hakikaten bu araç ise dikkat edin resimlerin birinde arka taraf simsiyah yağ olmuş egzosdan yağ atıyor. mazot pompası veya turboda bir sıkıntı var gibi duruyor.

1.9 tdı ı 1.6 nın performansı ıle bır tutmayın bence,Vag grubunun en saglam ıkı motorundan bırıdır.Serhat abıde kullandı yakın zamana kadar konuyu gordugunde yazar

kesinlikle bir tutulamaz. ben benim 1.9 tdı dan performans konusunda baya bi memnundum. 1.6 tdı aldığıma pişman oldum desem yalan olmaz.

Geri
Üst Alt