Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.9 TDI Stylance

bu arada yağ sağ ön far da çatlak falan var buhar yapmış yada sol ön far değişmiş bariz bağırıyor.

kesinlikle bir tutulamaz. ben benim 1.9 tdı dan performans konusunda baya bi memnundum. 1.6 tdı aldığıma pişman oldum desem yalan olmaz.

dogrudur cunku arada hem turbo farkı var hemde hacım,b de ılandakı arabakı sıyahlık yazılımlı flansa ondan da olabılır

arac 2008 ama nasıl kullandıysa 2000 model gıbı duruyor

sol far değişmiş bence de..yada sağ tarafa çıkma takılmış..milletin arabasına laf atmamak lazım ama bencede bu arabada bir tuhaflık var.hem km. de yüksek bence..sitede 35000 e satılık olan araç daha güzel..imkan varsa 2 3 daha koyup onu almak mantıklı..aksesuar bir yana , en azından arada 100.000 km fark var...

bu arada herkes boyansın değişmesin diyor ama bence bazı durumlarda boyanması yerine değişmiş olması daha iyidir..en nihayetinde darmaduman olmuş bir kaporta düzelse bile özelliğini ve sağlamlığını yitirir.eğer şase yürüyen vs. sorun yoksa boya ve değişene çok takılmamakta fayda var

sol far değişmiş bence de..yada sağ tarafa çıkma takılmış..milletin arabasına laf atmamak lazım ama bencede bu arabada bir tuhaflık var.hem km. de yüksek bence..sitede 35000 e satılık olan araç daha güzel..imkan varsa 2 3 daha koyup onu almak mantıklı..aksesuar bir yana , en azından arada 100.000 km fark var...

bu arada herkes boyansın değişmesin diyor ama bence bazı durumlarda boyanması yerine değişmiş olması daha iyidir..en nihayetinde darmaduman olmuş bir kaporta düzelse bile özelliğini ve sağlamlığını yitirir.eğer şase yürüyen vs. sorun yoksa boya ve değişene çok takılmamakta fayda var

+ 1903

Eski 1.9 kullanıcısı olarak kesinlikle performans konusunda sıkıntı yaşamadım sonradan yaptığım yazılımlada kullandım araç çok başarılı ve hiç sorun çıkarmadı şuan forumumuzda kırmızı bodykitli var ve 50000km de daha araç çok temiz görünüyor modele takılmayın ben olsam onu alırım..... hem kırmızı hem bodykitli hem fiyatı uygun....

kesinlikle bir tutulamaz. ben benim 1.9 tdı dan performans konusunda baya bi memnundum. 1.6 tdı aldığıma pişman oldum desem yalan olmaz.

1.9 TDI'ı leon'da mı yoksa altea'da mı kullandınız? Leonduysa şayet farkı hissetmeniz normal çünkü tahminim arada bi 100-150 kg ağırlık farkı vardır. Yoksa motorların HP'leri aynı gibi yani en azından ara hızlanmalar olmasa bile 0-100'leri yakın gider tahminim..

Evet araç bu. Sanırım almamak en iyisi. Ben pek anlamıyorum öyle araca bakınca ama bi servise sokup baktırmayı planlıyordum. Birde aracı sürdüm dün 170 falan gördüm sonra frene basınca araç biraz sağ sol yaptı direksiyon biraz sarsıldı. Benim 1.6 da hiç öyle bişey olmuyor. Sanırım oda bir sıkıntı oldugunun göstergesi

Hayırlısı olsun

Aracın kilometresi çok fazla , bide can'ında dediği gibi yazılım falan var galiba , baksana sol stoplar kapkara olmuş , ya da kilometreyle alakalı bilemiyorum...

Geri
Üst Alt