Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.8t 20v test

Çok olsaydı tadı kalmazdı bazı şeylerin az olması lazım :cool:

xx

Çok olsaydı tadı kalmazdı bazı şeylerin az olması lazım :cool:

xx

O da doğru :) Yani Türkiyede az var derken şunu da kastetmek istedim; videodaki araçların müzik sistemi, jantları vs. bazı detayları daha farklı, sanki daha iyi gibi ama Türkiyedekiler farklı gibi..

bunu kullandıktan sonra anlıyabiliyosunuz Türkiyede 1.8t 20v var evet ama temizini bulmak elbette zor 4 çekeri gelseymiş bide türkiyeye tadından yenmezmiş gerçekten aldığıma hiç pişman etmedi beni herkes yeni satılıp eski alınırmı dedi ama kimseyi dinlemedim iyiki dinlememişim :)

4 çekeri de var demek vay be kimbilir nasıldır.. Bende ileride aracımı satıp mk1 leon almayı düşünüyorum banda da aynısını söylüyorlar.. Model yılı olarak düşüyor belki ama sınıf olarak daha üst sınıf bir araca biniyorsun sonuçta. Hem ayrıca model yılı olarak da 2-3 yaş düşüyor çok değil yani.. Arabamdan memnunum şikayetim yok ama aynı paraya daha fazla konfor ve kalite varken onu istiyor insan..Segment fark ediyor.. 10 yaşında olsun ama C segmenti olsun ..

4 çekeri de var demek vay be kimbilir nasıldır.. Bende ileride aracımı satıp mk1 leon almayı düşünüyorum banda da aynısını söylüyorlar.. Model yılı olarak düşüyor belki ama sınıf olarak daha üst sınıf bir araca biniyorsun sonuçta. Hem ayrıca model yılı olarak da 2-3 yaş düşüyor çok değil yani.. Arabamdan memnunum şikayetim yok ama aynı paraya daha fazla konfor ve kalite varken onu istiyor insan..Segment fark ediyor.. 10 yaşında olsun ama C segmenti olsun ..

ben 2008 1.9TDI leonumu satıp aldım sen gene kanaat notuyla kurtarırsın :) o videodaki 1.8t de 4 çeker zaten arka armasında 4 yazıyo

ben 2008 1.9TDI leonumu satıp aldım sen gene kanaat notuyla kurtarırsın :) o videodaki 1.8t de 4 çeker zaten arka armasında 4 yazıyo

Hehe doğru diyosun :) sen onu satıp alıysan benim aracımı satıp almam hiç de yanlış olmaz herhalde.. Videodaki aracın armasına dikkat etmemiştim ama gidişinden belliydi mübareğin :)

Vıdeodakı 180 lık versıyon burda Topsport olarak geldı.Bu sekılde dolusu koltuk ısıtma harıc olarak topsportların bazılarında var ama yıne navıgasyonlu teyp yok onun yerıne cd calar var.Mk1 kasası kesınlıkle yenısıne gore kalıte bazında cok cok daha ıyı,tasarım olarak da bana gore ustun ama o kısısel b yorum olur ancak.Ibıza satıp mk1 leon almak bence hıc de yanlıs olmaz helekı 1.8t gıbı b motorla alıncaksa pıyango nıtelıgınde olur.ınsanların arabalardan bekledıgı seyler her zaman farklılık gosterebılıyor.Yanlıs anlama ama ıbızanın mekan kalıtesı de mk1 leonla kıyaslanmaz,kardesım dedıgım arkadasımda ıbıza cupra tdi varkı kı araba cupra olmasına ragmen ben leondakı kalıteyı goremıyodum.Seat sevdası Turkıyede bırazda yenı leonla basladıgı ıcın ınsanlarda eskısıne karsı b on yargı olusturuyor ama bılenler mk1 leonun degerını bılıyor:)

Benim de hep hayalimde böyle bir araç var, inşallah bize de nasip olur. Uygun fiyata satan olursa haberimiz olsun :)
Hele bir de 1.9 TDI oldu mu değme keyfine.

Vıdeodakı 180 lık versıyon burda Topsport olarak geldı.Bu sekılde dolusu koltuk ısıtma harıc olarak topsportların bazılarında var ama yıne navıgasyonlu teyp yok onun yerıne cd calar var.Mk1 kasası kesınlıkle yenısıne gore kalıte bazında cok cok daha ıyı,tasarım olarak da bana gore ustun ama o kısısel b yorum olur ancak.Ibıza satıp mk1 leon almak bence hıc de yanlıs olmaz helekı 1.8t gıbı b motorla alıncaksa pıyango nıtelıgınde olur.ınsanların arabalardan bekledıgı seyler her zaman farklılık gosterebılıyor.Yanlıs anlama ama ıbızanın mekan kalıtesı de mk1 leonla kıyaslanmaz,kardesım dedıgım arkadasımda ıbıza cupra tdi varkı kı araba cupra olmasına ragmen ben leondakı kalıteyı goremıyodum.Seat sevdası Turkıyede bırazda yenı leonla basladıgı ıcın ınsanlarda eskısıne karsı b on yargı olusturuyor ama bılenler mk1 leonun degerını bılıyor:)

Can kardeşim yine döktürmüşsün :) dediğin gibi ibiza ile mk1 leon mekan kalitesi dahil her anlamda kıyası olmaz, mk1 Leon selefinden bile kaliteli ve sağlam bir araba, ayrıca tasarım olarak da bence yenisinden daha güzel (tasarım olayı göreceli bir kavram, bu benim düşüncem tabi) 1.8t lere belki bütçemiz yetmeyebilir ama 1.9 tdi yada 1.6 signo alacğım inşallah..

Geri
Üst Alt