Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6tdi 133hp 316nm chip bi bakın arkadaşlar

Hala 1.6 tdı konusunda fırmalar,yazılım yapan kısılerın calısmaları suruyor aceleye gerek yok :)

aynen ben yaza kadar beklemeyi göze aldım :)

valla bence gereksiz özgür dsg arızası yaşanan araçların çoğu yazılımmılı arabalarmış öle duydum mantıklı geldi dsg nin belli bir tork u var onun üstünde değişior ama şans meseleside olabilir ne kadar doğru bilmem tsi140 tan sonra buna bindim beni tatmin edior bence sizde bikere daha düşünün yaptırmadan önce

valla bence gereksiz özgür dsg arızası yaşanan araçların çoğu yazılımmılı arabalarmış öle duydum mantıklı geldi dsg nin belli bir tork u var onun üstünde değişior ama şans meseleside olabilir ne kadar doğru bilmem tsi140 tan sonra buna bindim beni tatmin edior bence sizde bikere daha düşünün yaptırmadan önce

cupra TT ondan sonra 1.6tdi pek tatmin etmiyor kardeşim :)

Geri
Üst Alt