Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 TDI Style Start&Stop DSG Hakkında ?

Verdiğiniz Cevaplar İçin Hepinize Tek Tek Teşekkür Ederim, Aracı Araştıran Akrabama Verdiğiniz ve Araştırdığım Bilgileri İlettim Uzatılmış Garanti İle İstanbul DOD Servisinde Bulunan Bir Sıfır Kilometre Leon'a Kapora Verildi.

Bu Akşam Bir Seat Sever Olarak Aranıza Ben Katıldım Umarım Bir Seat Sahibi'de Yarın Bu Markaya Kavuşacak :seat

Valla ben style manuel kullanıcısıyım ve aracımdan çok memnunum tam benim istediğim gibi ben dsg olayını sevmiyorum ve hızlanma benim elimin altında olmasını istiyorum gerekiyorsa son çizgiye kadar zorlamak isterim.(şahsen bunu yapmam ama) dediğim gibi araç 10 numara her şeyiyle güzel siz otomatik alacaksınız o daha da güzel test etme şansınız varsa bir deneyin ondan sonra ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız arkadaşım.

arkadaşlar, başka bir alternatif çözüm çıktı, yok parasına satmaktan vazgeçtim:)))))) yupiiii.
ilginize teşekkürler.

bi ben işimi gücümü ayarlayamadım arkadaş alamadım :D benim de gönlümde 1.6 tdi dsg var hadi bakalım hayırlısı mmk3 alamazsamda mk2 ye de razıyım hatta razıyım demek ile aracı kötülemek istemem bilakis mk2 nin yeri bende her zaman bir başkadır zaten. Bu aralar fiyat listesine bir göz attımda çok artmış fiyatlar yahu :s o biraz üzdü beni. Bakalım önümüzdeki ay içersinde işleri yoluna koyup alacağım insh.

Bu arada bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Mk2 ile Mk3 1.6tdi dsg arasında yakıt farkı çokmudu az mı yani demem o ki mk2 nin yakıt değerleri nedir ? mk3 ün ki fabrika çıkış verileri 4.6 mk2 de nedir bu değerler hatta kullanan arkadaşlara da sormak isterim fabrika çıkışı ve reelde ki değerleri nelerdir.

Mk2 mk3 farketmez kardeşim... ikisi de çok güzel araçlar... yalnız neden tdi diyorsun illaki... 1.2 tsi al aradaki fiyat farkının yarısıyla donanım ekle yarısıyla da benzine kullan... uzun yolda ben 1.2 tsi dsg ile 4.8 ila 5.5 arası yakıyorum normal kullanımla... bir daha düşün derim... şimdiden hayırlı olsun...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt