Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 1,6 TDI Merkezi kilit sorunu

taner1905

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar başına gelen varmıdır bilmiyorum. bayram tatili için şehir dışındaydım döneceğim günden bir gün önce akşam yola hazırlık olsun die aracımı yıkadım temizlediim. ve daha sonra fark ettimki merkezi kilidim çalışmıyor. yani anahtara bastığımda kilitleme ve açma işlemi yapmadı fakat manuel olarak kitliyor ve arabayı çalıştırıyor. anahtara su girmediğine eminim çünkü yıkama esnasında içerdeydi. yıkamadan önce çalıştığınada eminim çünkü deniz kenarındayken açmıştım. yıkama olayından sonra fark ettiğim için acaba bi yerine sumu kaçtı diorum ama arabaya bu kadar çabuk su kaçıosa hiç yağmurlu havada kullanmayalım dicem arabayı. belki sıfırlamıştır dedim kitapta yazanlarıda uyguladım tekrar programlansın diye ama oda fayda etmedi. kaydibinde kim bizimle ilgileniyor kime tel açıp sorabiliriz ya da arabayı götürdüğümüzde forumdan geldiğimizi sölesek yeterlimidir?

hocam, hepde sana denk geliyor :) inşallah basit bir olaydır. (kronik olmasın) erya daki ustalar kayadibine geçmiş diye söylendi.

kayadibine git gökhan tatarı bul SCWden geliyorum de..kodlamada sorun oluşmuş olduğunu düşünüyorum

sayemde leoncular tüm karşılaşabilecekleri sorunları ve çözümleri öğrenmiş olacaklar bu gidişle. artık var bende bir şey diyorum:::)))))
hocam, hepde sana denk geliyor :) inşallah basit bir olaydır. (kronik olmasın) erya daki ustalar kayadibine geçmiş diye söylendi.

şanssızlık abi..bazen araçların kafada karışıyo 2 vw grubu araç aynı anda kumandaya basıyor mesela..araba saçmalıyor..hallederler :) can sıkıcı durum değil

evet arkadaşlar araç sıfır 2011 araç. neyse bugün servise gitti kodlama hatası vermiş anahtar kendini sıfırlamış. ama dediklerine göre yere falan düşerse ya da alan dışından çok basılırsa sıfırlarmış. fakat öle bişey anahtarın başına gelmedi. kitapta yazılan tekrar anahtar programlama ilede düzelmedi. neyseki servis 5 dakikada ayarladı. sorun giderildi.

sevindik, çocuk felan varmı? siz görmeden basmış olabilirler

Geri
Üst Alt