Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Tdi kilit sorunu

sarper42

Kayıtlı Üye
arabamı uzaktan kumanda ile actıgım zaman sadece sürücü tarafı acılıyor 2. sefer bastıgımda ise diğer kapılar acılıyor nasıl oldu anlamadım ama bu özellik nasıl devre dısı bırakılır ve acılır tesekkurler.

bildiğim kadarıyla VagCom ile dewredışı bırakılıyor.

programlama ile alakalı bi durum bence cok güzel bişi :)

Bi ara bende yaşamıştım öyle bişey sonra nasıl oldu hatırlamıyorum düzeldi yada ben yanlış hatırlıyorum..

Bende de aynısı oldu servise gittim kapıda ki anahtar deliğine anahtarı sokup birşeyler yaptılar tek seferde hepsi açılmaya başladı geçen gün ne yaptıysam nasıl becerdiysem tekrar ilk seferde sürücü ikincide tüm kapıları açmaya başladı düzeltemiyorum bir türlü:D
Vagcom la bir alakası yok bu olayın bu arada gayet basit şekilde düzeltiyorlar serviste.

2 koltugun arasındakı kılıt tusuna basılı tut dene falan olur belkı :)

son zamanlarda sürekli bu konunun sorulduğunu görüyorum.
kullanıcı el kitabında yazan bilgi:

leon.jpg

üst konuda bir yerlere bu bilgi eklenirse herkes için daha kolay ulaşılabilir olacaktır.

Ekli dosyalar

• leon.jpg
    leon.jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 206
Çok iyi oldu bu kapı kilidi ile ilgili bir durummuş doğru hatırlamışım.

Geri
Üst Alt