Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Tdi kilit sorunu

servisler ücretsiz açıp kapatıyor bu özelli yapamayanlar için bilginiz olsun.

aynı dert 2 gündür ben de de var. yazdığınız açıklamayı aynen uyguladım iptal etmek için sürücü kapısını açtım anahtarı takıp unlock kilit aç kısmını çevirdim 3 saniya tutum dörtlü sinyaller 2 kez yandı söndü ancak durum düzelmedi. yanlış yaptığım birşey mi var acaba?

stylance cupra yolunda galiba:eek:key:

Seviyorum bu formu arkadaşlar. Bilgiler için çok teşekkür ederim.

o kumanda ayarı sen kontrol edebiliyorsun. ister tek tuş sadece şoför kapısı istersen tüm kapılar yapabiliyorsun. Şöyle:
1- Şoför kapısına anahtarı sok, anahtarı açma konumunda çevirili tut, ta ki camlar açılıncaya kadar. Camlar tamamen açılınca tek tuşlama sadece şoför kapısını açar çift tuşlama tüm kapıları.
2- Şoför kapısına anahtarı sok, anahtarı kilitleme konumunda çevirili tut, ta ki camlar kapanıncaya kadar. Camlar tamamen kapanınca tek tuşlama tüm kapıları açar.
Bu uygulamalardan istediğini kullanabilirsin. Servisler bunu bilmiyor. Ben bu siteden öğrendim arabamda denedim, çalışıyor.
Saygılar...

o kumanda ayarı sen kontrol edebiliyorsun. ister tek tuş sadece şoför kapısı istersen tüm kapılar yapabiliyorsun. Şöyle:
1- Şoför kapısına anahtarı sok, anahtarı açma konumunda çevirili tut, ta ki camlar açılıncaya kadar. Camlar tamamen açılınca tek tuşlama sadece şoför kapısını açar çift tuşlama tüm kapıları.
2- Şoför kapısına anahtarı sok, anahtarı kilitleme konumunda çevirili tut, ta ki camlar kapanıncaya kadar. Camlar tamamen kapanınca tek tuşlama tüm kapıları açar.
Bu uygulamalardan istediğini kullanabilirsin. Servisler bunu bilmiyor. Ben bu siteden öğrendim arabamda denedim, çalışıyor.
Saygılar...
ben denedim olmadı yine iki defa basmak zorunda kalıyorum

bende sorunsuz çalıştı hatta bir arkadaşın polosu var onda da denedik oldu.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ama tam tersi de olabilir iki türlü de denedin mi

Geri
Üst Alt