Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

Seat Leon 1.6 Stylance 2006 Model 24.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 108903028
Hocam birde bu arabaya bakın fazla yukarı çıkamıyorum. Bütçem el vermiyor zaten kredi çekeceğim. Olmadı artık peugueot 307 fln bakacağm. Ama leon alabilmek hayalim.
Aman Leon hayali kurup 307 e falan binmeyin.Eger butcenizi 1 2 milyar daha zorlayabilirseniz inanin aradiginiz o hayalini kurdugunuz arabayi alirsiniz.Gonlunuzde yatanmi yoksa bir kac ay daha sabredemeyip araba almak icin almakmi karar sizin

Kardeş pert arabanın resmi olarak bi sıkıntısı oluyor mu? Bilmediğimden soruyorum? Satarken sıkıntılı olduğunu biliyorm bi.
Heran biryerine bisey olucak korkusuyla yola cikarsiniz.Hic tavsiye etmem.Yazi tura atmak gibi birsey buyuk risk.Biz pertlik arabayi yaptirip kullanmistik.Birgun dikiz aynasi dusuyordu durup dururken birgun klimasi calismiyordu.Muaynede neyaparsak yapalim far ayari tutmuyordu.Yol bilgisayari hatali gosteriyordu.Daha saymaya kalksam 1 sayfa yazar sayfayi kirletirim yane hic bulasmayin

Geri
Üst Alt