Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

siyanur86

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Seat Leon arabasına bayılıyorum. Kredi ile Seat Leon bi araba almak istiyorum. Bütçem 22000 TL ile 25000 arası. Seat Leon 1.6 Stylance LPG liolanları görüyorum sahibinden.com da. Bu fiyata boyalısı falan bulunuyor zaten bu fiyata bulunabilecek en iyi araç diye düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Arabasını satacak bildiğiniz biiri var mı? Nasıl arabadır? İlk arabam olacak yardımlarınızı bekliyorum.

Hoşgeldiniz Aileye eğer temiz arıyorsanız bütçenizi biraz daha yükseltin derim yoksa 2006 filan bakmanız lazım :eek:key:

2006 bakıyorum o fiyatlarda 2006lar var. 2006 bakmanız lazım demişsiniz yaştan dolayı mı yoksa başka bir sıkıntı veya eksiklik mi var?

o fiyata temizini bulabileceğinizi pek sanmıyorum ama kısmet.hayırlısı olsun..

Evet temiz bulmak zor bi kaç parça boya olsa farketmez diye düşünüyorum. Sonuçta ben hatasız alsam bir sorunda değerini daha fazla kaybeder. Bir de zaten o kadar parayı boyalı da olsa kaliteli bi araca binmeli diye düşünüyorum yeter ki yürüründe sıkıntı olmasın.

2006 bakıyorum o fiyatlarda 2006lar var. 2006 bakmanız lazım demişsiniz yaştan dolayı mı yoksa başka bir sıkıntı veya eksiklik mi var?

Tamamen Yaş itibari ile yoksa Leonların öyle kusurlu bir modeli yok eksikliği olanlar ise makyajlı yani 2009 sonrası kasalar :eek:key:

arkadasıma aıt bır leonumuz var !!! hıc lpg takılmamıs servıste takılmıs cupra tamponlar ve 3,5 yaylar var dusunursen 27 dıyoruz ancak yenı arac alacagı ıcın oturur pazarlık yaparız

arkadasıma aıt bır leonumuz var !!! hıc lpg takılmamıs servıste takılmıs cupra tamponlar ve 3,5 yaylar var dusunursen 27 dıyoruz ancak yenı arac alacagı ıcın oturur pazarlık yaparız
Kardeş 27 çıkaramam. Birde LPG takılacak. İnşallah hayırlı bir satış gerçekleştirir.

kardeşim madem boya benim için sorun degil diyorsun kazalı araçlara bak derim orda daha yüksek modeli daha düşük fiyata bulabilrsin

Geri
Üst Alt