Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance aracımda arka sis sorunu?????

doğukan senin konunda bi soruda ben sorayım iznin olursa :).. Hız sabitleme aktif hale getirildiğinde göstergede herhangi bi işaret çıkıomu

doğukan senin konunda bi soruda ben sorayım iznin olursa :).. Hız sabitleme aktif hale getirildiğinde göstergede herhangi bi işaret çıkıomu
evet çıkıyor böyle saat gibi bi işaretimages.jpeg buldum işte bu :)

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    920 bayt · Görüntüleme: 8
Hız sabitleme yaptıktan sonra hızı arttıran düğmeye çift tıklatırsanız hız siz durdurana kadar artmaya devam ediyor arkadaşlar...

Ben hız sabitledigimde sabitleyici işareti çıkmıyor ama hız sabitleniyor o nasıl oluyor peki ?

Hız sabitleme yaptıktan sonra hızı arttıran düğmeye çift tıklatırsanız hız siz durdurana kadar artmaya devam ediyor arkadaşlar...

Bunu bilmiyordum yarın bir deneyim bakalım. Kitapçığı okumak lazım baştan sonra. Yarısında bırakınca olmuyor işte :D

Umarim hic bir durum yokken arka sisleri acan tiplerden degilsindir:)

Umarim hic bir durum yokken arka sisleri acan tiplerden degilsindir:)
ağzımdan aldın abi lafı +9999999
arka sisini yakıp hele ki gece gidenlerin arkasına geçip bende uzunlarımı açık bırakıyorum madem o benim gözümü alıcak bnde onunkini alıyım
görüş mesafesi 50 m nin altına düşmediği sürece lütfen arka sislerimizi açmayalım
yasal zorunlulukta 50m dir

ağzımdan aldın abi lafı +9999999
arka sisini yakıp hele ki gece gidenlerin arkasına geçip bende uzunlarımı açık bırakıyorum madem o benim gözümü alıcak bnde onunkini alıyım
görüş mesafesi 50 m nin altına düşmediği sürece lütfen arka sislerimizi açmayalım
yasal zorunlulukta 50m dir

Bizim forumda boylesi cikmaz ama ben hazir konu bulmusken bi dikkat cekiyim istedim..
Ayrica kardesim genc yasina ragmen seninde boyle bir konuya duyarlilik gostermene tesekkur ederim:)

Geri
Üst Alt