Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında justasecond tarafından paylaşıldı.

1. justasecond

justasecond SCW Üyesi

74
    7
    8
    iyi akşamlar.. bu konu benim için önemli zira golf almaktan vazgeçtm ve bu iki araba arasındakaldım.. leon 1.6 sport ya da stylance ve 1.4 tsi arasında kaldım karar veremiyorum.. maddi olarak 1.4 tsi almak için şartları zorlayabilirim ama bu araçlara lpg takılıyo mu ? takılsa bile performans veriyor mu acaba ? eğer takmazsan çok yakar mı ? bilgisi olanlar lütfen yardım etsin...

2. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    1.4 tsı her türlü

3. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    1.4 TSİ hem az yakıt hem tam ve kesintisiz performans. denem şansınız olursa deneyin derim 4. viteste hızınız 50 iken tam gaz yapıp arabadaki farkı hissedin :)

4. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    1.4 tsı tabiki lpg takılıyor ama fiyatı yüksek biraz

5. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

352
    260
    63
    Tsi candır :)

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    çokta gerek yok aslında abi ( bana göre ) tsi larda hem benzin hem lpg kullanıyor zaten 2 sininde fiyatları hemen hemen aynıya denk geliyor. ha benzin 5 lira lpg 2 2.5 lira olsa mantıklı fakat bu fiyatlarla tüp gayet gereksiz

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  7. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    fiyat aralığın nedir kardeş , Golf tabiki kaliteli araç fakat örnek veriyorum 31 bine 2006 1.6 fsi golf alırsın ki ben almam 31-32 bin civarına 1.4 tsi alırsın tadından yenmez..

8. sinan_ccc

sinan_ccc SCW Üyesi

32
    11
    8
    1.4 tsı kesinlikle yakıt konusunda bende tereddüt ediyordum ama korkulan olmadı kullanıma görede degışıyo be 7.2 in üzerine çıkmadım sakin kullanıyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

9. justasecond

justasecond SCW Üyesi

74
    7
    8
    şimdi benzinli arabaya binmekte tereddütteyim, arabayı sakin kullanan biri değilim, bastım mı arabanın hakkını veririm.. şimdiye kadar kiraladığım tüm arabaları olabildiğince seri kullandım, leon'u spor bir araba ve seri diye almak istiyorum ancak yakıtıyla da baş edemezsem onun da bir esprisi kalmıyo..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

peki 1.2 ne dersiniz ? uzun yolda fark eder mi ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...n-1-2-tsi-style-beyaz-hatasiz-149121394/detay

10. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Eger arabayi seri kullanirim diyorsaniz 1.2 almayin. 1.4 alin ayni hesaba gelir hemde performans daha tatmin edici olur

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Sayfayı Paylaş