Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

justasecond

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar.. bu konu benim için önemli zira golf almaktan vazgeçtm ve bu iki araba arasındakaldım.. leon 1.6 sport ya da stylance ve 1.4 tsi arasında kaldım karar veremiyorum.. maddi olarak 1.4 tsi almak için şartları zorlayabilirim ama bu araçlara lpg takılıyo mu ? takılsa bile performans veriyor mu acaba ? eğer takmazsan çok yakar mı ? bilgisi olanlar lütfen yardım etsin...

1.4 TSİ hem az yakıt hem tam ve kesintisiz performans. denem şansınız olursa deneyin derim 4. viteste hızınız 50 iken tam gaz yapıp arabadaki farkı hissedin :)

1.4 tsı tabiki lpg takılıyor ama fiyatı yüksek biraz

Tsi candır :)

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.4 tsı tabiki lpg takılıyor ama fiyatı yüksek biraz

çokta gerek yok aslında abi ( bana göre ) tsi larda hem benzin hem lpg kullanıyor zaten 2 sininde fiyatları hemen hemen aynıya denk geliyor. ha benzin 5 lira lpg 2 2.5 lira olsa mantıklı fakat bu fiyatlarla tüp gayet gereksiz

fiyat aralığın nedir kardeş , Golf tabiki kaliteli araç fakat örnek veriyorum 31 bine 2006 1.6 fsi golf alırsın ki ben almam 31-32 bin civarına 1.4 tsi alırsın tadından yenmez..

1.4 tsı kesinlikle yakıt konusunda bende tereddüt ediyordum ama korkulan olmadı kullanıma görede degışıyo be 7.2 in üzerine çıkmadım sakin kullanıyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

şimdi benzinli arabaya binmekte tereddütteyim, arabayı sakin kullanan biri değilim, bastım mı arabanın hakkını veririm.. şimdiye kadar kiraladığım tüm arabaları olabildiğince seri kullandım, leon'u spor bir araba ve seri diye almak istiyorum ancak yakıtıyla da baş edemezsem onun da bir esprisi kalmıyo..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

peki 1.2 ne dersiniz ? uzun yolda fark eder mi ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...n-1-2-tsi-style-beyaz-hatasiz-149121394/detay

Eger arabayi seri kullanirim diyorsaniz 1.2 almayin. 1.4 alin ayni hesaba gelir hemde performans daha tatmin edici olur

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Geri
Üst Alt