Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

Siz kesinlikle 1.4 tsi alın bence tam aradığınız araç olacaktır.

Hangi şartlarda kullanıcağınıza bağlı açıkçası.Boş yolda tsi tabikide az yakıyor ama trafikte dur kalkta malesef ki aynı şeyi söyleyemeceğim.İlk kez bir lpg li araç aldım tsi dan sonra ilaç gibi geldi ne yalan söyliyim :seat

Hangi şartlarda kullanıcağınıza bağlı açıkçası.Boş yolda tsi tabikide az yakıyor ama trafikte dur kalkta malesef ki aynı şeyi söyleyemeceğim.İlk kez bir lpg li araç aldım tsi dan sonra ilaç gibi geldi ne yalan söyliyim :seat
lpli araç derken ? leon'a mı lpg taktırdınız ?

TSİ gerçekten çok iyi. Test etme fırsatı bulursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız.

lpli araç derken ? leon'a mı lpg taktırdınız ?

Yok ben takılı olarak aldım sonradan taktırmadım.Benzin parası sorun değil diyorsanız TSI alın ama ben çok geziyorum diyorsanız, pek tavsiye etmem benzinli bir aracı.1.6tdi lara yönelebilirsiniz bütçeyi yükseltebilirseniz.

Araçtan keyif mi almak istiyorsunuz ekonomi yapsın mı istiyorsunuz ?
1.6 tüplü Leon tabi ki kafanızın daha rahat olmasını saglayacaktır fakat araçtan keyif almayı TSI motorla ancak elde edebilirsiniz. Pancar motordan ben de önceki aracımda kullanıyordum fakat gitmiyordu eşşek. Şimdiki TSI basınca ( önceki araca nazaran ) koltuga yaslaması, en azından gaza basınca arabanın hızlanmaya istekli olması keyifli. TSI motorda basmazsanız ekonomik diyecegim fakat basarım demişsiniz o yüzden;
Ekonomi => 1.6 tüplü veya 1.6 TDI
Keyif => TSI

tsi aşırı derecede bağımlılık yapar. eskiden babamın hdi gidiyo zannederdim. en son bindiğimde bozuk bu gitmiyo dedim :cool: babam bana yetiyo dedi :D

Geri
Üst Alt