Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 nın en son hızı kaçtır

1.6 102 hp Golf 5 le 17'' replica Gti jantı ile 200km/h rahat görüyordu, eğimli yolda 220 km/h gördüm, TSI araçımla şaka gibi daha denemedim

1.6 102 hp Golf 5 le 17'' replica Gti jantı ile 200km/h rahat görüyordu, eğimli yolda 220 km/h gördüm, TSI araçımla şaka gibi daha denemedim

1.4 TSI 260 270 yapıyo.
Yazılımdan sonra 7. vitesi ister araç :D
220km/h yapan Golf 1.6 FSI olabilir mi acaba? Ki ona bile çok fazla bu hız..

çatlasa yapacağı 200küsür olmadı 205 oda bakım biraz eğim ve rüzgarsız ferah bi hava ile

Fındık motorlu 3 silindirli Cordobamla bile tek başıma (yazılımla 100 beygir) 195km/h hıza ulaştım, ki bu araç 4500de redline'a giriyor, 7000'de redline'a giren 1.6 102hp araç nasıl 200ü zor görüyor anlamadım? 8v olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? Sizce de az değil mi?

max kadranda yokuş aşağı 205 gibi bir değer gördüm ama yanımdaki arkadaşımın a5 inde kadran 195 teymiş o sırada.yani çatlasa 200 205 gider

Fındık motorlu 3 silindirli Cordobamla bile tek başıma (yazılımla 100 beygir) 195km/h hıza ulaştım, ki bu araç 4500de redline'a giriyor, 7000'de redline'a giren 1.6 102hp araç nasıl 200ü zor görüyor anlamadım? 8v olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? Sizce de az değil mi?

bizce de az ama şanzuman 5. viteste devir kesiciye dayanarak bu hızları görebildiğine göre yapacak bişey yok. Ya devir kesiciyi iptal edecen yada son dişli oranları ile oynayacan.. En iyisi hiç bulaşmadan trafik kuralları dahilinde keyfini sürecen :eek:key:

Ben hep dolu araçla deneme fırsatı buldum ve max 190-191 vs gördüm. Daha fazlasını beklemiyorum zaten:)

Geri
Üst Alt