Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1,6 lpg li motor için yağ önerisi

Bu arada ben siparişi verdim [MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION] . Teşekkür ederim hayırlısı olur innşallah yağda bi sıkıntı yoktur. Bizim araba 4,5 lt alıyo bi tane daha mı alsam diye düşünüyorum hatta

Bu arada ben siparişi verdim [MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION] . Teşekkür ederim hayırlısı olur innşallah yağda bi sıkıntı yoktur. Bizim araba 4,5 lt alıyo bi tane daha mı alsam diye düşünüyorum hatta

Bu arada ben siparişi verdim @haluk_dongel . Teşekkür ederim hayırlısı olur innşallah yağda bi sıkıntı yoktur. Bizim araba 4,5 lt alıyo bi tane daha mı alsam diye düşünüyorum hatta

hangi yağdan aldın mobil 5w-30 mu, ben bugün servise sordum lpgli leonlar için 5w-40 kullanıyoruz dedi, buyur burdan yak, bi de 5w-40 çıktı, ben alacam castrol edge 5w-30 u mu bakım zamanı gelince keyfime bakacam... şimdi 4 litre mobil al, sonra 1 litre daha alacam falan sıkıntı...

ya erdem şimdi bi sitede bahsettim kampanya var 10w-40 castrol magnatec 69 tl, 100 tl ye 25 tl indirim var ayrıca, bişeyler daha alacam, 100 e tamamlayıp aradan yağı da çıkarmış olurum diyorum, filtreleri de (hava-yağ-yakıt,polen) kampanyayla bi siteden almıştım, sadece 90000 bakımı için bujiler kalıyo, o da servisten olacak, özel veya yetkili bakacaz artık. o yüzden 10w-40 olur mu diyorum zaten hep 10w-40 kullanılmış, bende de benden önce de...

ozaman 10-40al kafan rahat olsun ;) niye dersen hep 10-40 kullanılmış.. sende sakin kullanıyorsun zaten aracı diğerlerine göre ince yağdır ince yağ daha iyidir normalde..

hangi yağdan aldın mobil 5w-30 mu, ben bugün servise sordum lpgli leonlar için 5w-40 kullanıyoruz dedi, buyur burdan yak, bi de 5w-40 çıktı, ben alacam castrol edge 5w-30 u mu bakım zamanı gelince keyfime bakacam... şimdi 4 litre mobil al, sonra 1 litre daha alacam falan sıkıntı...
mobil esp 1 formula 5w-30 aldım [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] önerdi mobilin sitesinde de o var.

mobil esp 1 formula 5w-30 aldım [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] önerdi mobilin sitesinde de o var.

bende mobil esp 1 formula 5w-30 aldım birde hava filitresi istedim indirim ve kargo 7 taksit 91 tl oldu.geçen sefer sadece yağı 135 tl ye zor almıştım.periyodik bakım için eksik yok.

bu arada mobil 1 esp formula 1 litrelik de eklenmiş siteye yani 5 litre almak isterseniz mevcuttur, 4 litrelik 94,90 TL, 1 litrelik de 27 tl...

Geri
Üst Alt