Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1,6 lpg li motor için yağ önerisi

ya da arkadaşlar bi de castrol magnatec 10w-40 var 69 tl ye onu alsam yine zaten bu zamana kadar hep 10w-40 kullanılmış, aynı yağdan devam etsem olur mu acaba? zaten 4 lt alacam, 1 lt daha alır bakım için gerekli filtre ve yağımı tamamlamış olurum diye düşünüyorum,

ya da GM marka 5 litrelik var 83 tl bu da almanya menşeli bu nasıl olur?

tabii yetkili servis dışarıdan getireceğim yağ ve filtreler için sorun çıkarmaz değil mi bi de bu var... acil cevaplarınızı bekliyorum çünkü kampanya sona eriyor, 25 tl lik indirimle de bişeyler daha düşünüyorum, yardım lütfen... @Çöllü, @cuprali, @altıpatlar, @seat_leon, @atay78, @Duvi, @YEKTA ve diğer arkadaşlar...

Icindeki yag neyse onu kullan gtsin dostum castrol iyidir marka olarak

Halukcum 1.6mpi LPG li motorda 5*30 dan şaşma kardeşim...marka önerim yok Leo'nda LPGli araç kullanmadım ancak selçuk @Çöllü eski arabası 1.6mpi lpgli idi o daha iyi yönlendirir seni..

işte ulvi abi sıkıntı da bu, daha önceki yetkili servis kayıtları da dahil hep 10w-40 kullanılmış, madem uygun değil yetkili servis niye o yağı kullanmış, benden önce yetkili servis dışında bi bakım yaptırılmış yine 10w-40, ben yaptırdım özel serviste orada da 10w-40 kullanıldı, şimdi de 10w-40 kullansam problem olur mu diyorum.

Geri
Üst Alt