Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1,6 lpg li motor için yağ önerisi

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı geceler arkadaşlar, aracımı biliyosunuz, 2009 model 1,6 stylance lpg li leon. aracıma uygun yağ hangisidir acaba? benden önce yetkili servis de dahil hep castrol magnatec 10w-40 kullanılmış, ben de bi defa değiştirdim onda da yine özel servis aynı yağı yani castrol magnatec 10w-40 kullandı. bi kaç forumda 5w-30 un daha uygun olduğunu söyleyenler gördüm, şimdi bi sitede kampanya var 100 tl lik alışverişe 25 tl indirim kampanyası. mobil 1 esp formula 5w-30 4 litre yağ 94,90 tl; kargoyla 100 tl; indirimle 75 tl ye geliyor, alsam uygun mudur acaba? bi de ben bakım için gerekli filtreleri de kampanyaya denk getirip aldım, şimdi yağı da alsam yetkili servis bunları aracıma uygular mı, problem çıkarır mı? bu konularda yardımlarınızı bekliyorum, hepinize değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...
bu arada kampanya 30 nisan da sona eriyor...

Hangi site? bende de 1.6 sport varve 5w-30 mobil esp yi önerdi æcuprali

Hangi site? bende de 1.6 sport varve 5w-30 mobil esp yi önerdi æcuprali

daha önce 10w-40 kullanılmış olması problem olur mu? şimdi ben de bi kaç yerde gördüm mobil esp yi önerdiklerini, o yüzden şaşırdım o halde yetkili servis neden 10w-40 kullanıyo diye...

daha önce 10w-40 kullanılmış olması problem olur mu? şimdi ben de bi kaç yerde gördüm mobil esp yi önerdiklerini, o yüzden şaşırdım o halde yetkili servis neden 10w-40 kullanıyo diye...
aynı çelişki bende de vardı ama cuorali öyle demiş ayrıca castrol ve mobilin sitesine girdiğimde 2side 5 30 öneriyo

Geri
Üst Alt