Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon 1.4 tsi yine yuzumu guldurdu beyler sizde cok sewineceksiniz

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Punisherkp tarafından paylaşıldı.

1. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    daha once paylasildi mi bilmiyorum fakat bugun serviste merak ettigim bir konuyu acikliga kavusturdum 1.4 tsi motorda agir bakim yokmus :) triger bakimi diye birsey yok yani :) bu benim cok hosuma gitti daha once paylasildiysa silinebilir konu

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Zincir mi varmış? Yine de değişim periyodu olmalı?

3. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    bende bilmiyordum. eğer öyleyse hem şaşırtıcı hem de sevindirici bir durum :D
    bilgi için teşekkürler...

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    seatın sitesinde her periyodik bakımda nelerin değiştirldiği yazıyor zaten

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    cenkcim moralini boyayım triger kayış değil zincir ama v kayışı var dolayısı ile triger değişiminden sadece 25 liralık bir kayış farkı var :D

zincir olan araçlarda ağır bakım olmadığı konusu şehir efsanesidir doğru değildir zira v kayışı değişimi için triger değişimi kadar işçilik de parça parası ödersin triger kayışı dediğinde zaten 25 30 liralık bir lastik kayış :)

zincir olmasının artısı kayış kopması gibi bir durumda motor yaptırmak gibi durumların olşmasının önüne geçmek:)

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    zincir sistemi normal triger 90.000km ise zincir 120.000 dolaylarında değişiyor sanırım

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    zincirde değişiyor farkeden birşey yok bence ayrıca V kayışı yerine zincir olmayacagından V kayışı değişiminden Serhat abinin dediği gibi 30-50 bin km sonra zincir değişimi gelecek canını sıkmak gibi olmasında:)

8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    zincir değişmez abi :) esneme yada kopma yapmadığı sürece zincir değişmez.

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    zinciri değiştirmek sizin keyfinize kalmış bir şey. ister değiştirirsiniz ister değiştirmezsiniz. zamanla şıngır şıngır ses yapmaya başlar eğer ki bu sesten rahatsız olursanız değiştirin. yok sıkıntı değil derseniz zincirin kopması gibi birşey söz konusu bile değildir.

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    en basit örnek millet hafif ticari alırken volkswagene yönelmesinin tek sebebi yakıtmı?

hayır

sebep:

triger kayışı yok onun yerine zincir var.

volkswagen crafter bu yuzden mercedes sprinterden daha fazla satıyor.

Sayfayı Paylaş