Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 tsi Vs ?

Şef

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sitede kısa bir araştırma yaptım bu açtığım konuyla ilgili birşey bulamadım. Benim merakım şudur; Seat Leon 1.4 tsi 125 bg 200 nm tork hangi araçlara kafa tutabilir? Elinizde videolar varsa burada paylaşım yapabiliriz. Chipli Leon 1.4 lerde bu konuya dahildir.

???
Soru biraz tuhaf olmuş, amaç geçer mi demek, aynı gider mi demek anlayamadım..
Dacia Logan
Renault19
VW Caddy 1.9 TDI :)
filan bunları rahat geçer yani :D

Honda Civic 1.6 125hp
Golf 1.4 TSI 122hp

Yazılımlı TSI ve Yazılımlı TDI hemen hemen kafa kafaya 1boy'dan az fark var vs.

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Yazılımsız Olarak aşağıdaki araçları harcar tabi golfte 15 jant yoksa :eek:key:
Astra 1.4T 140
Honda 1.6 125
Golf 1.4 122

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
???
Soru biraz tuhaf olmuş, amaç geçer mi demek, aynı gider mi demek anlayamadım..
Dacia Logan
Renault19
VW Caddy 1.9 TDI :)
filan bunları rahat geçer yani :D

Honda Civic 1.6 125hp
Golf 1.4 TSI 122hp

Yazılımlı TSI ve Yazılımlı TDI hemen hemen kafa kafaya 1boy'dan az fark var vs.

Yani hiçbir şekilde geri de kalmayacak manasında. Aslında soru gayet açık. İllaki karşılaşmışsınızdır kırmızı ışıkta hadi kapışalım gözüyle içten içten bakanlara. Yerimizi bilelim yani. Bilmem anlatabildim mi? :) Sürekli Leon la kıyaslama yaptığımız araçlar başta olmak üzere...

Yani hiçbir şekilde geri de kalmayacak manasında. Aslında soru gayet açık. İllaki karşılaşmışsınızdır kırmızı ışıkta hadi kapışalım gözüyle içten içten bakanlara. Yerimizi bilelim yani. Bilmem anlatabildim mi? Sürekli Leon la kıyaslama yaptığımız araçlar başta olmak üzere...

o zaman şöyle diyeyim bi kere Twincharcer TSI lardan uzak dur ama onun ayrımını nasıl yaparsın onu bilemem yani bi golf 122 likte olabilir 160 lıkta heleki dış görünüm çakallığı (bana göre) bu günlerde senin önüne GTI yazan bir sürü golf de çıkarabilir öyle gözüken Tüplü de Çıkabilir.. Rocco içinde aynısı geçerli 122 likle çok keyifli olur atışman ama 160 lık çıkarsa karşına aynadan siler seni çok zoruna gider nasıl yapacaksın ayrımını gaza basmadan bilemezsin gerçi çok ufak ayrıntılar sana bunun ipucunu verir ama dediğim gibi bazıları o ufak ayrıntıya kadar tıpa tıp yapıyor aracı .. Ama genede bilmek istersen.. insignia 1.6T nin yanına Yaklaşma, Golf ve Rocco 160 lıkların da aynı şekilde BMW nin sonu 20 ve üzeri ile biten serilerinden uzak dur onun dışında piyasadaki turbosuz çoğu 1.6 benzinli ve dizellerini harcar araban geride kalmaz en azından :eek:key:

o zaman şöyle diyeyim bi kere Twincharcer TSI lardan uzak dur ama onun ayrımını nasıl yaparsın onu bilemem yani bi golf 122 likte olabilir 160 lıkta heleki dış görünüm çakallığı (bana göre) bu günlerde senin önüne GTI yazan bir sürü golf de çıkarabilir öyle gözüken Tüplü de Çıkabilir.. Rocco içinde aynısı geçerli 122 likle çok keyifli olur atışman ama 160 lık çıkarsa karşına aynadan siler seni çok zoruna gider nasıl yapacaksın ayrımını gaza basmadan bilemezsin gerçi çok ufak ayrıntılar sana bunun ipucunu verir ama dediğim gibi bazıları o ufak ayrıntıya kadar tıpa tıp yapıyor aracı .. Ama genede bilmek istersen.. insignia 1.6T nin yanına Yaklaşma, Golf ve Rocco 160 lıkların da aynı şekilde BMW nin sonu 20 ve üzeri ile biten serilerinden uzak dur onun dışında piyasadaki turbosuz çoğu 1.6 benzinli ve dizellerini harcar araban geride kalmaz en azından :eek:key:

Çok saol dostum aradığım cevaplar bunlardı. Artırmak isteyen buyursun? Ben bilmiyordum öğrenmiş olduk. ;)

1.4 122 golf rocco 2.0 tdı passat 2.0 fsı 150 leon e 46 e 92 bmv 1.16 3.16 3.18 3.20 1.4 140 astra bu klasmandaki bir çok arcı geçebilecek kapsitede bir araçtır ve 2.0 ve 2.2 tdı audi a6 gibi araçlarıda listeye ekleyebilirsin

1.4 122 golf rocco 2.0 tdı passat 2.0 fsı 150 leon e 46 e 92 bmv 1.16 3.16 3.18 3.20 1.4 140 astra bu klasmandaki bir çok arcı geçebilecek kapsitede bir araçtır ve 2.0 ve 2.2 tdı audi a6 gibi araçlarıda listeye ekleyebilirsin

Reis Senin Pilotajınla Değil Normal bir kullanıcı için yazaydın ya; alayını eklemişin listeye :D :eek:key:

Geri
Üst Alt