Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 tsi Vs ?

Bende başka bir ilde farklı plakayla dolaşan kişilere; burası bizim çöplük burada biz öteriz mantığını güden horazlara en iyi cevabı veren misafirlere saygım sonsuz...büyüksünüz

aslında as olan hepimiz bu ülkenin insanlarıyız insanca yaşayıp bir arada olup birlikte yaşamalıyız aracın plakasına bakıp başkalarını sıkıştırıp o insanlar tehlikeye atmak milliyetçilik olmaz lakin bilmedikleri benimde bir tarafımın trabzonlu olduğudur vs..... uzatmayada gerek yok birde bence şöyle olması lazım

BİZE HER YER TÜRKİYE.....

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Konu farklı boyutlar kazanmaya başladı. Daha fazla uzatmak istemiyorum yoksa lastik gibi uzaar gider. Ben başlattım hata bende asıl konuya dönersek sevinirim.

Gardaşım Uzayacak bişey yok karadenizlileri her zaman seven ve onları zeki ve espritüel bulan biri olarak şunu söyleyebilirim keşke Trabzon ve Rizede olduğu kadar türkiyenin her bölgesinde araçlarla bu kadar ilgili ve yeniliklere yeni araçlara bu kadar açık olunsa.. :eek:key:

Yalnız 53 Plaka karşıtlığınızıda Çözebilmiş değilim hatta başımdan geçen bi olayı anlatayım tek kapı bravo ile ön cama film yaptırmak için fatih sanayide bi usta tarif ettiler gittik dükkanına selamın aleyküm-aleykümselam abi bi cam filmi yaptıracaktık vs.. dedik adam gözümüzün önünde başka bir arabaya film çekerken bizim plakaya baktı ben film çekmiyorum dedi :D

Geri
Üst Alt