Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 tsi Vs ?

Evet bu konuda sonuna kadar haklısın. Fakat bizim oralarda herkes doğuştan pilottur, bilen bilir aracın hakkını veririz.

bilirim kardeşim evet yaşamış birisi olarak trabzon otagar ışıklarıda kalışta 15 mterede beş makasta arkadaşalrı test etme şansı bulmuştum

vayki hemde ne way ismailim benim bi şuçum yoktu arkadaşların 34 plakaya alarjisi vede aracı aero dinamik kitli görünce bi anda şekil değiştirdilir

bende onların anladıkları dilden konuşunca 20 metre sonra sakin sakin yola devam ettik ....

matematiksel hesap yaparsak 15 metre 5 makas sonuç = vay serkanım vayyyy Maaşallah

Herhalde kapışmadan sonra çok merak etmiş geri dönüp metreyle ölçmüş arkadaş. Bir video çekte bizde üstün sürüş tekniklerinden faydalanalım o 4.5 metrelik aracınla.:seat

Herhalde kapışmadan sonra çok merak etmiş geri dönüp metreyle ölçmüş arkadaş. Bir video çekte bizde üstün sürüş tekniklerinden faydalanalım o 4.5 metrelik aracınla.:seat

birgün canlı şahit olduğun zaman öğrenmeye çalışırsın tabi senin kapasitenle alakalı bir durum çok çalışman lazimki he bide tabi oda senle alakalı

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
birgün canlı şahit olduğun zaman öğrenmeye çalışırsın tabi senin kapasitenle alakalı bir durum çok çalışman lazimki he bide tabi oda senle alakalı

Sen çok çalışmışsın dersini o yüzden sana saygım sonsuz gardaşım haklısın... ;)

Trabzonda tek kapı 53 plaka arabayla dolaşmak durumunda kalmıştım bir vakit iyi bilirim Reis ne demek istediğini.. :eek:key:

Bende başka bir ilde farklı plakayla dolaşan kişilere; burası bizim çöplük burada biz öteriz mantığını güden horazlara en iyi cevabı veren misafirlere saygım sonsuz...büyüksünüz

Konu farklı boyutlar kazanmaya başladı. Daha fazla uzatmak istemiyorum yoksa lastik gibi uzaar gider. Ben başlattım hata bende asıl konuya dönersek sevinirim.

Geri
Üst Alt