Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

yoğun bir trafikte makas atarak 5 mt lik bir suv u tsi bir leonla geçmek biraz cesaretle (yetenekle değil) çok rahat olabilir bunu pek tasvip etmiyorum ama inanıyorum:) cayanne uzundur geniştir her yere sığımaz her yere giremez çıkamaz leonun girdiği her yere ki zaten süratli giden akan bir trafikte iki aracı karşılaştırmak yarıştırmak kadar saçmada bişey yoktur...
işte burda da aracın küçüklüğü ön plana çıkıyor zaten ki ortalama az çok makas atmayı bilen biriyse cayenne deki sürücü siz araçları değiştirdiğinizde de aynı durum aynı trafikte ortaya çıkar zaten (makas yetenek değildir cesaret işidir sadece he araba bir aradan çıktıktan sonra arkasını atıp kayarsa o zaman yeteğene dönüşmeye başlar tabi bariyerlere oraya buraya vurulmazsa:))
onun için ortalama serilikte küçük boyutlu bir arabanın ortalama hızın al olduğu yoğun bir trafikte bir ferrariyi geçmesi normaldir benim için... ferrarinin sürücüsüde madara olmaz o ufak arabayı alsa yine aynı sonuç çıkar yanlış olansa ferrarinin ufak bir arabayla kendini rezil etmesi olur:)

kendi sınıfında bi araç ile kıyaslasanız tamam diycem video da izleyin 1.8t bile geçemio
Ciddi yüklemiş olmaları lazım bu 1.8T'yi ki 911 Turbo'nun arkasından böyle gidebilsin.
Şakası olmaz Turbo Porsche'ların. Durur gibi geçer herhangi bir Seat'ı :)

Ciddi yüklemiş olmaları lazım bu 1.8T'yi ki 911 Turbo'nun arkasından böyle gidebilsin.
Şakası olmaz Turbo Porsche'ların. Durur gibi geçer herhangi bir Seat'ı :)

kendi sınıfımda bi araçla kapışırım sadece direksiyonum ne kadar ii olursa olsun gidipte ferrari ve porsche kafa tutmam :)

geçen yaz yamaha R6 motorum vardı otobanda giderken opel antara bana kafa tutmaya kalktı her ne kadar otoban boş olsada yetişemedi ee tabii birazda oynadım onunla o kadar inatcı çıktıki adam nerdeyse evin önüne kadar kapışcaktı :D

kendi sınıfımda bi araçla kapışırım sadece direksiyonum ne kadar ii olursa olsun gidipte ferrari ve porsche kafa tutmam :)

geçen yaz yamaha R6 motorum vardı otobanda giderken opel antara bana kafa tutmaya kalktı her ne kadar otoban boş olsada yetişemedi ee tabii birazda oynadım onunla o kadar inatcı çıktıki adam nerdeyse evin önüne kadar kapışcaktı :D

Valla bu işler sınıfla olmaz bana sorarsan. Kim daha çok para harcarsa onun arabası daha hızlı gider bu kadar basit :) Ferrari, Porsche olunca geçilmez araba olmuyo onlar.

Valla bu işler sınıfla olmaz bana sorarsan. Kim daha çok para harcarsa onun arabası daha hızlı gider bu kadar basit :) Ferrari, Porsche olunca geçilmez araba olmuyo onlar.

ya boş iş bunlar sanki hergün drag yapıoz şu aerodynamik kitimi alim önce hava filtresi eksoz sonrada chip yaptırdımmı benden paşası yok gelsin beni geçsinler umrumda olmaz :D

turbo bi şahin beni geçse nolur " anaa adama bak lan manyak napmış arabaya" diyip gülerim:)

Benim bir anım var Cayenne GTS'le bilen bilir Ataköyplus'a gelirken bir viraj var o viraja CayenneGTS le beraber girdik ve ilerdeki ışıklarda yeşilin bitmesine 4saniye kalmıştı.. Ben ayağımı gazdan çekerek gitmeye başlarken Cayenne tam gaz yeşilde geçmek için gaza yüklendi. Ve o mesafeyi tam sarı yandığında geçti.. Gözlerime inanamadım.. :) Daha öncesinde de normal Cayenne kullandım 3.5 motor ve zorlanmadan 220'li hızlara ulaşabiliyor fakat çok iyi gitmiyordu. S ve GTS'lerin mükemmel gittiğini biliyorum leon'la kıyaslanamaz fakat trafik söz konusuysa trafiği okumak, cesaret ve konsantrasyon ön plana çıkıyor. 1.2 Corsa aracımla 1.6FSI golfleri leonları geçebiliyordum e-5'te makas atarak ama onların daha hızlı olduğu aşikar ;) aracınız çok yavaş bir araç değil trafikte bu gibi durumlarda gerekli performansı veren bir araç. :)

bence Cayenne in surucusunun basıtlıgı olmus senın cayenne nın var sen leonla gazlıyorsun kalitesizlık bence :)

Slm Arkadaslar dün gece saat 22:30 civarinda izmir k.parkta önümde (Porsche Cayenne S) agir agir gitmekteydi..kendime dedim iste firsat bu firsat Arabamin performansini deneme firsatini yakalamistim;) ve isiklara geldik cevre yoluna ciktigimda buna izin verdim önüme gecmesi icin..gectiginde start'i verdim kendime :) ve basladim kovalamaya gaza getirmek icinde sellektör yapinca adam iyice gaza geldi trafikte vardi tabi iyi bir kovalamayla gecti Alsancak liman yol ayrimina kadar ve bu kovalamanin sonunda zafer bekleniordu benden:D ve Alsancak liman yol ayriminda sagindan gecerek Arac sürücüsünü Rezil ettim:( kendine bunu yediremeyen Sürücü Aracini üstüme sürdü (yada kafasi cok güzeldi) Parklari yakip saga cektim ve Aractan inip Leonidasimi Alnindan öptüm MASALLAH dedim performansi beni cezbetti:) Porsche Cayenne S plakasi 34 GY 0529 dikkat edin trafikte denk gelirse :D

gövde buyukluğunun dez avantajını yaşamıştır. sıkışık trafikte leonlar peugeot 106lardan daha kıvrak. oteki araba ise porsche cayenne koca gövdeli bir araba senin girebildiğin aralıklara o dalamaz. bence 1.4tsı stok araçları fazla gözunuzde buyutmeyin. ona bakarsanız bende 2 koprude 4.leventten ataşehir gumrugun oraya kadar leon cupra ile dip dibe geldim. ama adam açıldığında göz gözu görmuyordu:D

Geri
Üst Alt