Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.4 tsi stock dyno verisi 131 hp 207 nm

stock oyo cıkmıs zaten 125 dıılmıydı..birde sanırım barbaros abının dayno o

Güzel değerler iyi bir rodaj geçirmiş motor:) bu arada dyno ya sokmanın fiyatı nedir acaba?

Güzel değerler iyi bir rodaj geçirmiş motor:) bu arada dyno ya sokmanın fiyatı nedir acaba?

bu gun bir organizasyon wardi ondan dolayi 20 tl ye olcum yaptilar normalde fiyati nedir bilmiyorum ama ortalama 50 civaridir diger dynolar oleydi cunki. bende ona yoruyorum cok bilincli sekilde actim motoru ilk onceleri sakin kullandim 1500 km hic zorlamadim araci sonra yawas yawas devirlendirmeye basladim en sonda uzun bir yola cikip 1 2 ve 3 viteslerde red line yapip saldim araci kendi kendine devir indirttim we sonra limit yurudum 230 km vurdu temiz sekilde

Dyno olan şeyi göstermekte çok başarılı değildir. Ölçersin X çıkar yine ölçersin Y çıkar. Ancak araban son derece sağlıklı Cenk maşallah :)

masallah vallahı ıyı cıkmıs pekı neden haber verdın kardesım bır telefon'a gelırdım bende merak edıyordum :)

bu gun bir organizasyon wardi ondan dolayi 20 tl ye olcum yaptilar normalde fiyati nedir bilmiyorum ama ortalama 50 civaridir diger dynolar oleydi cunki. bende ona yoruyorum cok bilincli sekilde actim motoru ilk onceleri sakin kullandim 1500 km hic zorlamadim araci sonra yawas yawas devirlendirmeye basladim en sonda uzun bir yola cikip 1 2 ve 3 viteslerde red line yapip saldim araci kendi kendine devir indirttim we sonra limit yurudum 230 km vurdu temiz sekilde

sana söylemiştim yaparsan sonucu bu olur maşallahhhhhhh ...:eek:key: :eek:key: :eek:key:

Geri
Üst Alt