Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.4 tsi hakkında..

zeynelkoc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugun esenyurt seat bayisine gittim

1.4 tsi 125 beygir + sunroof + park sensörü + kol dayama için 40.100 TL fiyat verdiler daha uygun fiyat alabilen varmı ??

fuarda söylediğin araç mat boya ile 38500 fiyat etiketi vardı araştır bakalım.

şirket üzerine alsam ekstra indirim veren bi yer varmı acaba ??

şirket vs farketmiyor..

bence biraz daha araştır pahalı fiyat..

Kayadibi ve Erya'dan da fiyat alabilirsin ama Esenyurt'da verilen fiyatlar aşağı yukarı aynıdır..

2008 de bende leonu tam bu fiyata almıştım.Şirket üzerine alınca bildiğim kadarıyla araç daha uyguna gelmiş oluyor.Araca gene aynı parayı verıyorsunuz ama aracın kdv sini şirket vergilerinden mi ne düşüyorlardı öyle bişey oluyordu ama tam bilmiyorum yanıltmayım..

opsiyon olarak esp bi-xenon ışık teknoloji paketi vs vs ekletmek istiyorum fakat sadece siparişle geldiğini söylüyolar.

bildiğiniz herhangi bir bayi varmı bu tür araçları ellerinde bulunduran???

araştırman gerek, bilseydim ben alırdım zaten :)

bir iki yere sordum da yok. foruma yazayım hani bilgisi olan varsa yardımcı olur dedim :)

opsiyon olarak esp bi-xenon ışık teknoloji paketi vs vs ekletmek istiyorum fakat sadece siparişle geldiğini söylüyolar.

bildiğiniz herhangi bir bayi varmı bu tür araçları ellerinde bulunduran???

hazırda o opsiyolara sahip araç bulman çok zor, ancak siparişle gelebilir diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt